منو سایت

آموزش زبان کنکور از صفر (+ نکات تکمیلی)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش زبان کنکور از صفر (+ نکات تکمیلی)

زبان انگلیسی یکی از دروس آموزش عمومی است که بسیاری از داوطلبان به دلیل سهل انگاری در آمادگی برای کنکور و عدم مطالعه در کنکور از آن منصرف می شوند، اما باید بدانید که برای کسب نمره خوب باید درصد قابل قبولی را در کنکور کسب کنید. همه دروس و تعادل لازم برای حرکت به بهترین دوره های گروه های آموزشی مختلف را بدست آورید.

در این مقاله نحوه یادگیری زبان کنکور و راه ها و روش های مطالعه زبان کنکور را به شما آموزش می دهیم پس تا آخر این مقاله را بخوانید.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

بودجه بندی زبان خارجی برای کنکور

آشنایی با بودجه بندی به زبان انگلیسی قبل از دیدن آموزش زبان کنکور به شما کمک می کند تا با قسمت های مهم زبان و بخش های زبان خارجی کنکور مرتبط با آزمون آشنا شوید و در آمادگی شما برای کنکور تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بودجه بندی انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی برای کنکور سراسری 25 سوال فرم ها و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده به این سوالات پاسخ دهند 20 دقیقه پاسخ به این معنی است که داوطلبان برای هر سوال 1 دقیقه و 25 ثانیه آنها توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارند. ضریب زبان انگلیسی به عنوان یک موضوع مشترک برای همه جریان ها 2 است.

موضوع واژگان: 8 سوال

موضوع گرامر: 4 سوال

بستن موضوع آزمون: 5 سوال

موضوع درک مطلب: 8 سوال

آموزش زبان و تست

آزمون ورودی زبان خواجه نصیر از بهترین استاد کشور. فرزان محبوبی انجام می شود که تمامی نکات و عوامل موثر بر زبان کنکور مانند: روش مطالعه و تست زنی و … را به شما آموزش می دهد. برای شرکت در کلاس می توانید وارد سایت کلاس شوید امتحان زبان انگلیسی که باید انجام شود

مطالعه برای آزمون زبان چقدر موثر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که از آنجایی که ما با زبان انگلیسی آشنایی نداریم و دروس خصوصی نگذرانده ایم، این درس در آزمون داوطلبی برای ما درس سختی خواهد بود، پس یا ترک می کنیم یا یک درصد پایین از آن در کنکور استفاده کنید.

اما با استفاده از آموزش زبان کنکور از صفر می توانید با روش های مختلف زبان آموزی و تست زبان آشنا شوید و نکات مهم کنکور انگلیسی را یاد بگیرید تا به درصد خوبی دست پیدا کنید.

ویژگی های آموزشی آزمون زبان

آموزش از اساتید برتر

روش های یادگیری زبان

آموزش نحوه تست زدن

نکاتی برای امتحان تدریس

آموزش به شیوه ای جدید و مفهومی

و…

انتخاب نمره خوب برای آزمون داوطلبی مهم این است که خوب تحقیق کنید و سپس تصمیم بگیرید تا ضرر نکنید. می توانید وارد صفحه شوید کلاس کنکور برای کسب رتبه خوب در کنکور در کلاس های با کیفیت با اساتید مطرح کشور شرکت کنید.

نتیجه

برای موفقیت در آزمون سراسری، هیچ درسی را نباید از دست داد یا بی اهمیت کرد. چون برای قبولی در رشته های خوب باید در همه دروس درصدهای خوبی داشته باشید.

اگر نگران یادگیری و پاسخگویی به سوالات زبان انگلیسی هستید، با انتخاب یک مطالعه خوب برای آزمون داوطلبی به راحتی می توانید به درصد بالایی در این درس دست پیدا کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید.