منو سایت

آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور (100%)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور (100%)

بر خلاف نظر بسیاری از داوطلبانی که دروس عمومی را مهم نمی دانند و به اندازه کافی مطالعه نمی کنند تا سطح خود را بالا ببرند و تلاش نمی کنند، بسیار مهم است و اگر به درستی برای آن وقت بگذارید، دارای یک تاثیر زیادی روی رتبه شما در کنکور

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

یکی از دروس عمومی مهم و نسبتا سخت عربی است که به این دلیل است برای کنکور عربی زمانی برای مطالعه باقی نمی گذارد داوطلبان درصد خود را به زبان عربی وارد نمی کنند.

عربی یک درس مفهومی محسوب می شود و با آموزش امتحان مفهومی یاد بگیرید.

همچنین یادگیری قواعد عربی از ابتدا تا کنکور می تواند کمک زیادی به شما در پاسخگویی به سوالات کنکور عربی کند.

در زیر بیشتر در مورد مطالعه کنکور بر اساس قوانین عربی کنکور صحبت خواهیم کرد.

برای کشف تسلط، باید 0 تا 100 ماده عربی را بدانید که بتوانید به راحتی از عهده آنها برآیید آموزش عربی برای کنکور از صفر به صد برسانید. پیشنهاد می شود وارد صفحه شوید آموزش عربی کنکور صفر تا صد برای خواندن کل مطالب کافی است.

بررسی و بررسی بودجه بندی کنکور

بودجه کنکور عرب

یکی از مهم ترین روش های صحیح مطالعه برای کنکور. تحقیق و یادگیری در مورد بودجه بندی آزمون هر دوره است.

بودجه بندی آزمون به شما کمک می کند تا با موضوعات مهم و مرتبط با آزمون آشنا شوید و دروس مختلف امتحانی را راحت تر مدیریت کنید.

درس عربی درس دوم دفترچه سوالات کنکور سراسری می باشد. که شامل 25 سوال می باشد و شما باید در عرض 20 دقیقه به آنها پاسخ دهید. بودجه بندی عربی برای امتحانات تجربی و ریاضی یکسان و به شرح زیر است:

بخش ترجمه و مفاهیم: 10 سوال

بخش مفهوم واژگان: 1 سوال

بخش متن و درک مطلب: 4 سوال

بخش آنالیز فیزیکی: 3 سوال

بخش حرکت: 1 سوال

بخش جمع، متضاد و مترادف: 1 سوال

بخش قوانین: 5 سوال

بدون شک یکی از بخش هایی که برای داوطلبان کنکور چالش بزرگی است، بخش قوانین عربی کنکور است که 20 درصد از سوالات عربی کنکور را به خود اختصاص داده است، اما برای اینکه بتوانید به راحتی به سوالات آیین نامه عربی کنکور پاسخ دهید. آزمون ورودی، دانستن دستور زبان عربی از ابتدا تا کنکور ضروری است.

با کمک آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور

تاثیر آموزش قواعد عربی در کنکور

همانطور که گفتیم 5 سوال از قسمت قواعد عربی در کنکور وجود دارد تقریبا پاراگراف یکی از سخت ترین سوالات عربی کنکور است در حال آمدن است اما به کمک یادگیری قواعد عربی از ابتدا تا کنکور و مطالعه نکات کنکور می توان به این سوالات پاسخ داد.

هم با کمک آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور در سایر قسمت های سوالات عربی در کنکور موفق تری خواهید داشت و این امر در پاسخ به سوالات عربی در کنکور تاثیر مثبت خواهد داشت.

انواع زمان امتحانات و مزایا و معایب آنها چیست؟؟؟!!! توصیه می شود به صفحه بروید کلاس کنکور مراجعه کنید تا بتوانید از زمان تحصیل نزد اساتید محبوب کشور نهایت استفاده را ببرید تا رتبه مورد نظر خود را به دست آورید.

کلاس کنکور عربی

با انتخاب کلاس PGCE عربی، حضوری یا آنلاین، شاهد آموزش های زیادی برای کنکور و علاوه بر آموزش هایی مانند: آموزش و مشاوره ترجمه عربی و آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور همراه با برنامه ریزی و مشاوره می توانید به درصد بالایی در درس عربی دست پیدا کنید.

نتیجه

درس عربی در سطح بالایی است و از آنجایی که اکثر متقاضیان درصد خوبی از خود به جای نمی گذارند، دستیابی به درصد خوب باعث می شود رتبه بالایی کسب کنید.

آموزش دستور زبان عربی و آزمون ترجمه به شما در پاسخ به سوالات عربی کمک زیادی می کند.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.