منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش هندسه برای کنکور { نکات مهم هندسه }

آموزش هندسه برای کنکور { نکات مهم هندسه }

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش هندسه برای کنکور { نکات مهم هندسه }

ریاضیات یکی از سخت ترین و مشکل سازترین دروس برای دانش آموزان آینده نگر است و به همین دلیل است بالاترین سطح که در کنکور نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

کنکور ریاضی از دروس مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از: هندسه، حساب دیفرانسیل و انتگرال، آمار، گسسته و…

برای موفقیت در درس ریاضی کنکور باید در تمامی این دروس با روش تحقیق صحیح و نحوه آزمایش آن آنها را بشناسید و خودتان را آموزش دهید.

در این مقاله به طور اختصاصی به آموزش هندسه کنکور و نحوه مطالعه هندسه در کنکور و همچنین سوالات و دغدغه های هندسه می پردازیم.

پس این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

بودجه بندی هندسی

بودجه بندی هندسه برای کنکور ریاضی

برای موفقیت در درس هندسه شرکت در کنکور هندسه الزامی است با توجه به ماهیت این آموزش و تعداد سوالات هندسه کنکور سراسری را بدانید و مباحث مهم و تستی کنکور هندسه را بیاموزید.

داوطلبان رشته ریاضی باید 55 سال را در 85 دقیقه پاسخ دهند. سهم سؤالات درس هندسه از این تعداد سؤال 18 سؤال است که 33 درصد مانده به مجموع مانده های درس ریاضی اضافه می شود.

بودجه ریاضی برای درس هندسه به شرح زیر است:

تالس و تشبیه: 2 سوال

چند ضلعی: 1 سوال

تجسم فضایی: 2 سوال

دور: 3 سوال

تبدیلات هندسی: 2 سوال

ماتریس: 3 سوال

مقاطع مخروطی: 3 سوال

روابط طولی مثلث ها: 1 سوال

وکتور: 1 سوال

امتحان هندسه

درس هندسه یک درس مفهومی همراه است با اصول و قضایای مختلف مفهومی بودن این درس باعث شده است که طراحان سوالات امتحانی بتوانند سوالات امتحانی چالش برانگیز و داوطلبان را به چالش بکشند.

اما شما می توانید با آموزش کنکور هندسه و آموزش نحوه مطالعه در کنکور هندسه و تست زدن درس هندسه و نکات کنکور در این درس با سوالات چالش برانگیز این درس آشنا شوید و به تعادل خوبی در کنکور دست پیدا کنید.

مزایای کلاس آنلاین برای کنکور چیست؟ هزینه کمتری نسبت به حضوری پرداخت می کنید و می توانید از سراسر کشور در کنکور آنلاین شرکت کنید. زمان آنلاین کنکور می توانید از زمان خود به بهترین شکل استفاده کنید.

نکاتی برای امتحان هندسه

ویژگی های مطالعه هندسه برای کنکور

1_ آموزش از بهترین معلمان کشور

2_یادگیری نحوه مطالعه هندسه

3_ آموزش برای تست زنی

4_ مشاوره تخصصی و مجرب

5_ برنامه ریزی دقیق

6- آموزش به شیوه جدید و مفهومی

7_ کلاس رفع اشکال را اجرا کنید

8_ انجام تست های آزمایشی

و…

آموزش نکات امتحانی هندسه در آزمون چقدر موثر است؟

آموزش نکات کنکور هندسه بعد از آموزش کامل هندسه کنکور در پاسخگویی به سوالات کنکور بسیار موثر است زیرا هندسه در کنکور یک درس مفهومی محسوب می شود و نکاتی برای امتحان هندسه و با استفاده از آنها می توانید در مدت زمان کوتاهی به بسیاری از سوالات هندسه در کنکور پاسخ دهید و در کنار پاسخگویی به سوالات در زمان خود صرفه جویی کنید که این خود عاملی تاثیرگذار در نتیجه کنکور شما می باشد.

زمان کنکور چنده؟؟ همانطور که از اسم کلاس کنکور مشخص است که مربوط به کنکور سراسری است و یکی از عوامل موفقیت کنکور است. با ورود به صفحه کلاس کنکور شما می توانید از زمان، آموزش ها و معلمان با مخاطبان زیادی بهره ببرید.

نتیجه

آشنایی با هندسه در کنکور و آموزش هندسه در کنکور شما را قادر می سازد اولین درس ریاضی را در کنکور بخوانید. تعادل خوب آن را بگیرید

پاسخ به سوالات هندسه آزمون داوطلبی موجودی 33% این به درصدهای ریاضی شما می افزاید و می تواند تاثیر بسیار مثبتی در نتایج کنکور شما داشته باشد.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.