منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمی {مقدمه}

بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمی {مقدمه}

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمی {مقدمه}

شیمی یکی از دروسی است که دارای دو مبحث حفظ محاسباتی و مفهومی می باشد و این امر یادگیری این درس را برای داوطلبان دشوار کرده و نیازمند است. آموزش امتحانآنها باید شیمی داشته باشند امتحان ریاضیو همچنین امتحان تجربیاین یکی از درس های مهم است و کسب درصد خوب در این درس می تواند تاثیر زیادی در ارتقای سطح و رتبه شما داشته باشد.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

به پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکورکه پر از نکات و چالش های مختلف است، باید آنقدر بر موضوعات آن تسلط داشته باشید تا بتوانید به سوالاتی که این تسلط و مهارت با کمک آمادگی خوبی برای امتحان و گرفتن تست های مختلف به دست می آید.

در این مقاله موسسه خواجه نصیربرای ورودی در نظر گرفته شده است بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمیو نکاتی برای انتخاب کمک برای کنکور شیمیشما باید آن را رعایت کنید، بنابراین مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

علم شیمی این یکی از درس هایی است که جدا از سخت و مفهومی بودن، اگر آن را درست بخوانید و آموزش دهید، می توانید خیلی راحت به سوالات آن پاسخ دهید. برای دیدن آموزش عالی با اساتید برتر به پیج مراجعه کنید بهترین آموزش شیمی برای کنکور دارم میام داخل

اهمیت شیمی ورودی

قبل از رفتن به بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی را به شما تقدیم می کنیم بیایید بهتر پرداخت کنیم اهمیت درس شیمی در کنکورشیمی کاوش یکی از سخت ترین دروس ریاضی و آزمون های تجربی است و دلیل اصلی سختی آن متناقض بودن محتوای این درس است.

به پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور شما باید مهارت های تست زنی بالایی داشته باشید. شیمی صدک آخر کنکور است و شامل 35 سوال در دو رشته ریاضی و تجربی است اما اهمیت درس شیمی برای داوطلبان رشته ریاضی و تجربی کمی متفاوت است.

اهمیت درس شیمی در آزمون تجربی:

برای داوطلبان رشته شیمی تجربی بعد از زیست مهمترین رشته کنکور می باشد و دارای ضریب 3 در زیرگروه اول، ضریب 4 برای زیرگروه دوم و ضریب 2 برای زیرگروه های 3 و 4 می باشد. و 5.

اهمیت درس شیمی در امتحان ریاضی و فیزیک:

اما برای داوطلبان رشته ریاضیدرس شیمی ضریب 6 دارد و بعد از ریاضی و فیزیک سومین درس مهم است.

بهترین کتاب شیمی برای کنکور را به شما معرفی می کنیم

حالا که اهمیت شیمی و سختی سوالات این درس را می دانید، به ادامه مطلب می پردازیم بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی را به شما تقدیم می کنیمما پرداخت می کنیم

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است امتحان شیمیهر سال سخت تر می شود و شما باید آموزش بهتری بگیرید و زمان بیشتری را برای این درس اختصاص دهید.

بهترین کتاب را به شما معرفی می کنیم

وارد شدن بهترین کتاب آموزش شیمی برای امتحانبهتر است این کتاب ها را به سه قسمت تقسیم کنیم:

1_ بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی و تلفیق مطالب

2_ بهترین کتاب شیمی کنکور برای تسلط بر مطالب و ارزشیابی

3_ بهترین کتاب شیمی برای جمع بندی مطالب کنکور

بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی و تلفیق مطالب:

برای انتخاب بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمیکار سختی پیش رو ندارید زیرا در این زمینه دو کتاب از بقیه متمایز هستند و از نظر کیفیت تدریس با رقبای خود فاصله زیادی دارند:

1_ شیمی ابتکاری (بهمن بازرگان)

2_ شیمی خیلی سبز

بهترین کتاب شیمی کنکور تسلط بر مطالب و ارزشیابی

به انتخاب بهترین کتاب شیمی کنکورو بدون شک کتاب های زیر جزو بهترین ها هستند:

1_کتاب IQ شیمی گچ

2_ کتاب فصل امتحان شیمی خیلی سبزه

3- کتاب سه سطح شیمی شیمی

بهترین کتاب شیمی برای خلاصه کردن مطالب:

برای دوره جمع بندی که مهم ترین دوره کنکور است باید مطالب را به خوبی جمع بندی کنید. کتاب های زیر جزو بهترین کتاب ها هستند:

1_ خلاصه شیمی خیلی سبز

2_کتاب مبتکران در شیمی فیل

3_ خلاصه شیمی مهر و ماه

خلاصه مقالات شیمی

نتیجه

همانطور که گفتیم شیمی یکی از دروس مهم کنکور است که هر سال سخت تر می شود و برای قبولی در این درس مهم باید زمان بیشتری را صرف آموزش و تسلط و تسلط بر مباحث مختلف این درس کنید. با درصد خوب قبولی در کنکور.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید دو جلسه داشته باشید مشاوره تلفنی رایگان و یکی مشاوره حضوری رایگان استفاده در موسسه خواجه نصیر. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید.