منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین کتاب برای مطالعه زیست شناسی + نکات مهم موسسه خواجه نصیر

بهترین کتاب برای مطالعه زیست شناسی + نکات مهم موسسه خواجه نصیر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین کتاب برای مطالعه زیست شناسی + نکات مهم موسسه خواجه نصیر

زیست شناسی مهمترین درس رشته علوم تجربی در کنکور است و از سطح بالایی برخوردار است همچنین این درس به دلیل دارا بودن مباحث مفهومی بسیار دشوارتر از سایر دروس است.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

برای کسب درصد خوب در درس زیست شناسی در کنکور راه های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از خدمات آموزشی یا استفاده از کتاب های مرجع زیست آموزشی در این مقاله با نگاهی به بهترین کتاب آموزش زیست شناسی در کنکور و نکات مربوط به آن به شما می گوییم چه کتاب هایی را بخوانید تا درصد خوبی در کنکور کسب کنید، در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله

کنکور زیست شناسی

پاسخ صحیح به این سوال که بهترین کتاب برای امتحان زیست شناسی چیست؟ قبل از هر چیز باید ماهیت این درس کنکور را بشناسیم و بدانیم کنکور زیست چگونه تنظیم می شود تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

آزمون ورودی زیست شناسی در نظام جدید 50 سوال مشخص شد دانش آموزان رشته تجربی باید در 36 دقیقه به سوالات آزمون داوطلبی زیست شناسی پاسخ دهند.

سوالات Bioconquer برای کلاس دهم، یازدهم و دوازدهم است و بودجه Bioconquer به شرح زیر است:

زیست شناسی برای کلاس 10: 17 سوال

زیست شناسی برای کلاس 11: 17 سوال

کلاس 12 زیست شناسی: 16 سوال

ویژگی های بهترین کتاب تسخیر زیستی

کمک تحصیلی که برای کنکور زیست شناسی انتخاب می کنید باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتوانید به سوالات سخت و مفهومی و ترکیبی کنکور زیست شناسی پاسخ دهید که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است:

1_تدریس مفهومی

۲- آموزش به صورت کوتاه و امتحانی

3- آموزش به شیوه ای نوین

4- حجم کتاب متناسب با آموزش داده شده باشد

5- وجود تست های ساده، متوسط، سخت و ترکیبی

و…

بهترین منابع کمک آموزشی

بهترین منابع کمک آموزشی برای تسخیر زیستی

قبل از اینکه به مطالعه زیست همزمانی بروید به منابع کمک کنید بهتر از سطح برنامه درسی خودتان تصمیم بگیرید و سپس بروید یک کمک مطالعه بخرید دانش آموزان تجربی می توانند سه سطح مختلف یادگیری داشته باشند:

سطح ضعیف: متقاضیانی که زندگی را زیاد مطالعه نکرده اند و پایه خوبی ندارند

میانگین: متقاضیانی که پایه خوبی در زیست شناسی دارند و نیاز به شرکت در آزمون های بیشتری دارند

سطح پیشرفته: داوطلبانی که به مواد بیولوژیکی سس ها تسلط بالایی دارند، این گروه باید تست های سخت، زمان بر و چالش برانگیزی را پشت سر بگذارند.

منابع کنکور زیست شناسی

جوانه نقره: تست های این کتاب بسیار جامع است و اگر داوطلبی بتواند از این کتاب به طور کامل استفاده کند می تواند درصد بسیار خوبی در این درس کسب کند.

پاسخنامه بسیار کامل

تاکید بر نکات کلیدی و پرکاربرد

تفکیک سوالات امتحانی و نمره و ترکیب

این یکی از ویژگی های متمایز این کتاب است.

خیلی سبز: کتابی با حجم بالا و درسی بسیار جامع و کامل، تنها اشکالش این است که حجمش زیاد است، اما منبع بسیار خوبی است، اگر آن را کامل بخوانید، در مورد زیست شناسی حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت.

بهترین منابع کمک آموزشی

نتیجه

زیست شناسی علاوه بر مهم بودن، درس سختی هم هست که برای تسلط و آماده شدن برای پاسخگویی به سوالات کنکور زیست شناسی باید خوب مطالعه کنید و تست های زیادی را حل کنید تا درصد خوبی در کنکور کسب کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.