منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جدیدترین مدل های لباس فرم مدارس کره ای دخترانه

جدیدترین مدل های لباس فرم مدارس کره ای دخترانه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جدیدترین مدل های لباس فرم مدارس کره ای دخترانه

لباس فرم مدارس کره ای ریشه در فرهنگ این کشور دارد.

فرهنگ کره جنوبی 5000 سال قدمت دارد. کره کشوری در شرق آسیا است که در نیمه جنوبی شبه جزیره کره در نزدیکی کره شمالی واقع شده است. آداب و رسوم و سنت های محلی و قدیمی از دیرباز موضوع بسیار مهم و قابل احترام در این کشور بوده است. این کشور پرجمعیت دارای مساحت کوچکی است. به همین دلیل کره ای ها طی سال ها به زندگی در فضاهای کوچک عادت کرده اند.

یکی دیگر از موضوعات مهم در کره توجه به لباس و پوشاک است. در کره، حتی دختران روستایی به مد و سبک لباس خود اهمیت زیادی می دهند. پوشیدن لباس مناسب برای هر مناسبت نه تنها در فرهنگ عامه مهم است، بلکه دولت و سیاستمداران نیز بر آن تاکید زیادی دارند. به همین دلیل قوانین خاصی برای پوشیدن لباس فرم در مدارس کره وجود دارد.

در این میان لباس فرم مدارس دخترانه کره ای ویژگی های خاص خود را دارد و توسط بهترین هنرمندان طراحی شده است.

در این راستا مطالعه مقاله لباس فرم مدارس در کشورهای مختلف توصیه می شود.

لباس فرم مدارس کره ای دخترانه و لباس فرم برای پسران

دانش آموزان کره جنوبی در اکثر مدارس متوسطه لباس فرم می پوشند. نام این یونیفرم کیف “کیف” است. در مدارس ابتدایی، تمام مدارس دولتی کره از لباس های فرم مخصوص استفاده می کنند. فقط تعداد محدودی از مدارس خصوصی لباس فرم ندارند.

یونیفرم دانشجویان کره ای طراحی بسیار خاصی دارد که شامل ژاکت، پیراهن و کراوات می شود. دامن فرم مدرسه دخترانه کره ای با این ترکیب پوشیده می شود. دانش آموزان پسر نیز باید از شلوار بلند خاکستری برای تکمیل فرم مدرسه کره ای خود استفاده کنند.