منو سایت

دوره امتحانی زمین شناسی {{+ سوالات}}

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوره امتحانی زمین شناسی {{+ سوالات}}

درس زمین شناسی یکی از دروس تخصصی کنکور داوطلبان می باشد. داوطلبان معمولاً برای پاسخگویی وقت نمی گذارند و ترجیح می دهند از 20 دقیقه در نظر گرفته شده برای زمین شناسی صرف نظر کنند و تست های دروس دیگر را حل کنند.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

زمین شناسی برای زیر گروه 3 یعنی زمین شناسی و اقیانوس شناسی این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و ضریب این درس در این زیر گروه برابر با 4 می باشد همچنین ضریب زمین شناسی در زیر گروه 2 و داوطلبانی که آنها قصد دارند در داروخانه 1 پذیرش شوند ه- و پاسخ به سوالات این درس می تواند در ورود به رشته داروسازی به شما کمک زیادی کند.

متقاضیانی که در کنکور سراسری زمین شناسی نمره بسیار بالایی کسب کرده اند، نسبت به داوطلبانی که نمره چندانی کسب نکرده اند یا نمره بسیار پایینی کسب کرده اند، در مجموع رتبه کشوری بهتری داشته اند.

موسسه خواجه نصیر در این مقاله با کنکور زمین شناسی و راهکارهایی که می توانید برای بهبود زمین شناسی با درصد بالاتر استفاده کنید آشنا می شوید پس این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

روش های تدریس کنکور در کلاس های کنکور یا در آموزش کنکور بسیار مهم است و می تواند تاثیر خوبی در میزان یادگیری شما داشته باشد. پیشنهاد می شود وارد صفحه شوید روش تدریس در آزمون تا در زمان خود بهترین یادگیری را داشته باشید.

سوالات زمین شناسی در آزمون داوطلبی

داوطلبان گروه آزمایشی باید درس زمین شناسی را به عنوان مشخصات اول در دفترچه تخصصی پاسخ دهند. زمین شناسی از 25 سوال تشکیل شده است و داوطلبان باید ظرف 20 دقیقه به آن پاسخ دهند.

قبولی در رشته داروسازی

در دفتر 1 ضریب درس زمین شناسی رشته داروسازی نوشته شده ولی در قسمتی دیگر ذکر شده است که دروس اختصاصی در رتبه بندی نهایی 3 برابر عمومی است داوطلب موثر است و می توان نتیجه گرفت که در واقع درس زمین شناسی در ضریب زیر گروه 2 برابر با 3 است که می تواند برای عبور از رشته داروسازی بسیار موثر باشد، درس زمین شناسی به شما کمک زیادی خواهد کرد. 100% بزنید.

  بودجه بندی زمین شناسی

بودجه بندی زمین شناسی برای کنکور

قبل از اینکه برای امتحان کاندیداتوری زمین شناسی مطالعه کنید، یادگیری در مورد بودجه بندی نامزدی زمین شناسی به شما کمک می کند تا با ماهیت این دوره امتحانی کاندیداتوری آشنا شوید.

بودجه کانکس زمین شناسی به شرح زیر است:

فصل اول: خلقت جهان و تکامل: 5 سوال

فصل دوم: منابع معدنی، زیرساخت های تمدن و توسعه صنعتی: 3 سوال

فصل سوم: منابع آب و خاک: 4 سوال

فصل چهارم: سازه های مهندسی: 3 سوال

فصل پنجم: سلامت: 4 سوال

فصل 6: دینامیک زمین: 3 سوال

فصل هفتم: زمین شناسی ایران: 3 سوال

درصد خوب در کنکور

نتیجه

برای قبولی در رشته هایی که زمین شناسی در آنها تاثیرگذار است درصد ارتقاء در این دوره می تواند این امر به ارتقای رتبه نهایی شما کمک زیادی می کند و تاثیر مثبتی خواهد داشت. شما می توانید با مطالعه آزمون های زمین شناسی و رعایت نکات کنکور و نحوه مطالعه زمین شناسی به راحتی این آزمون را شکست دهید. گذراندن دوره با درصد خوب در آزمون.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.