منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رمز عبور کارت دسترسی [راهنمای دریافت یا بازیابی]

رمز عبور کارت دسترسی [راهنمای دریافت یا بازیابی]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رمز عبور کارت دسترسی [راهنمای دریافت یا بازیابی]

کلیه داوطلبانی که قصد حضور در آزمون را دارند باید نسبت به دریافت رمز کارت ورود به جلسه اقدامات لازم را انجام دهند. فرقی نمی کند داوطلب کنکور سراسری باشید یا ارشد یا دکتری، در همه موارد دسترسی به قسمت های مختلف سایت سنجش چیزی جز رمز عبور یکسان نیست. با استفاده از این رمز عبور می توانید پروفایل خود را وارد کرده و سپس کارت قرار ملاقات خود را مشاهده کرده و آن را پرینت بگیرید یا هر اطلاعاتی را که نیاز دارید بازیابی کنید. گاهی اوقات پیش می آید که رمز عبور خود را فراموش می کنید و نمی دانید در این شرایط چه کاری انجام دهید. با ما همراه باشید تا نحوه بازنشانی رمز عبور کارت پذیرش را بیاموزیم.

رمز عبور کارت دسترسی

سایت سانسه مانند بسیاری از سایت ها دارای میزی برای داوطلبان و افرادی است که در این سایت ثبت نام می کنند. این میز دارای رمز عبور است و به اطمینان از امنیت تمام اطلاعات داوطلبان ثبت شده در این سایت کمک می کند. علاوه بر این، این رمز عبور از سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند و کمک می کند که هیچکس نتواند اطلاعات داوطلبانی را که ثبت نام کرده اند دستکاری کند.

عموماً برای هر یک از آزمون های برگزار شده توسط سازمان سنجش یک سامانه جامع ثبت نام وجود دارد. هر فردی که داوطلب شرکت در یکی از این آزمون ها می شود باید برای سیستم مورد نظر نام کاربری و رمز عبور تعریف کند. پس از فرا رسیدن زمان ثبت نام آزمون مورد نظر داوطلب، به راحتی می تواند با استفاده از این نام کاربری و رمز عبور ثبت نام خود را تایید و نهایی کند.

اکنون شرایطی وجود دارد که به دلایلی رمز عبور خود را ندارید. برای رفع این مشکل سازمان سنجش تدابیر خاصی اندیشیده است. سیستمی به نام سیستم پاسخگویی ایجاد شد. در صورت اعتراض به نتایج آزمون، بازیابی شماره فایل و کد پیگیری و … و در صورت نیاز به بازیابی رمز عبوری که در هنگام ثبت نام تعریف کرده اید، می توانید از این سامانه استفاده کنید.

پیشنهادی کاربران: راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

چگونه رمز وب سایت سازمان را دریافت کنیم؟

به عنوان یک داوطلب کنکور، دانستن نحوه دریافت رمز کارت کنکور مهم است. هر متقاضی باید رمز عبور خود را در فرم های عضویت مرتبط با سامانه ثبت نام قرار داده و آن را به عنوان رمز عبور محرمانه نزد خود نگه دارد. تمامی اقدامات مربوط به ثبت نام، از فرآیند ثبت نام گرفته تا ویرایش اطلاعات و غیره، با استفاده از این رمز عبور انجام خواهد شد. پس بدیهی است که داشتن این رمز عبور مهم و ضروری است.

برای دریافت رمز ابتدا وارد سایت شوید. سپس آزمونی را که می خواهید شرکت کنید انتخاب کنید. شما قبلاً وارد سامانه ثبت نام آزمون شده اید. زیر دکمه آبی “ورود”، کتیبه “هنوز ثبت نام نکرده اید؟” “ثبت نام” را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کرده و فرم مورد نظر را پر کنید. نکته مهمی که در انتخاب رمز عبور باید به آن توجه کنید، قدرت و امنیت رمز عبور است: رمز عبور باید دارای حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علامت خاصی مانند ستاره، علامت دلار و … باشد. همچنین رمز عبور باید به زبان انگلیسی باشد. در نهایت گزینه «عضویت» را انتخاب کرده و ثبت نام شما در این سامانه جامع نهایی می شود. اکنون که رمز کارت ورود به جلسه آزمون را دارید، به راحتی می توانید وارد شوید.

بازیابی رمز وب سایت سازمان سانسه

گاهی اوقات اتفاق می افتد که رمز عبور خود را فراموش کرده یا گم می کنید. در این صورت باید مراحل طراحی شده برای بازیابی رمز عبور را طی کرده و در نهایت رمز عبور جدید را انتخاب کنید. برای بازنشانی رمز عبور ابتدا باید وارد سامانه ثبت نام شوید. سپس به دنبال گزینه “من ثبت نام کرده ام اما رمز عبور خود را فراموش کرده ام” بگردید که قطعا یافتن آن کار سختی نیست. برای بازنشانی رمز عبور دو راه وجود دارد: اول با استفاده از کد ملی یا کد جهانی و دیگری با استفاده از شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام کرده اید. به طور معمول، یک کد شش رقمی برای فرد ارسال می شود و می تواند یک رمز عبور جدید برای میز خود در سیستم ثبت نام تعیین کند.

همچنین می توانید رمز عبور خود را با استفاده از سیستم پاسخگویی در وب سایت سازمان بازنشانی کنید. این کار با استفاده از کد کشور یا ایمیلی که هنگام پر کردن فرم از شما گرفته شده است انجام می شود. در تمامی این روش ها باید شماره تلفن همراهی که متقاضی با آن ثبت نام کرده است موجود باشد. زیرا هر لینک، کد یا رمز عبوری که بخواهند برایش ارسال شود برای او ارسال می شود.