منو سایت

مطالعه برای امتحان هندسه دهم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مطالعه برای امتحان هندسه دهم

درس هندسه یکی از دروس آزمون کاندیداتوری است که در بخش ریاضیات مطرح می شود و از آن سوال می آید. درس هندسه آزمون کاندیداتوری شامل سه رشته می باشد. پایه، هندسه دهم، یازدهم و دوازدهم از داوطلبان سوالی پرسیده می شود که بر خلاف بسیاری از دروس حسابان دیگر، بیشتر مفهومی است و محاسبات زیادی را شامل نمی شود.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

هندسه برای کلاس 10 که دشوار به نظر می رسد در واقع یکی از موارد است ساده ترین مباحث در ریاضیات که به حساب می آید. این درس قضایا و برهان های زیادی دارد که این درس را برای داوطلبان سخت کرده و باعث شده دانش آموزان با این درس ارتباط برقرار نکنند و برای یادگیری این درس وقت بگذارند.

در این مقاله سعی می کنیم مطالعه برای امتحان هندسه دهم آن را به شما تقدیم می کنیم تا علاوه بر آشنایی با هندسه 1، به راحتی به سوالات این درس در کنکور پاسخ دهید.

درس هندسه یک درس مفهومی است، مفهومی بودن این درس باعث شده تا طراحان سوالات امتحانی بتوانند سوالات چالش برانگیز کنکور را طراحی کنند و داوطلبان کنکور را به چالش بکشند. برای آموزش بیشتر وارد صفحه شوید آزمون آموزش هندسه برخیز تا خودت را به چالش بکشی

آموزش هندسه 1

پاسخ به سوال هندسه دهم نیاز به خلاقیت دارد و کاملا صحیح است بر اساس موضوعات و مطالعات موردی تسلط داشته باشید

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان هنگام آماده شدن برای امتحان هندسه 1 مرتکب می شوند حفظ قضایا و مفاهیم از هندسه.

برای آموزش مفاهیم هندسه دهم و یادگیری قضایای آن به صورت مفهومی باید آموزش های مناسبی را برای آزمون داوطلبی گذراند زیرا با حفظ کردن ممکن است بتوانید وی به سوالات شفاف سازی مدارس پاسخ داد اما ماجرای کنکور متفاوت است.

برای پاسخ به سوالات چالشی و مفهومی آزمون داوطلبی هندسه باید مطالعه کنکور هندسه دهم را مشاهده کرده باشید که می توانید با شرکت در کلاس امتحانی هندسه مطالعه کنید و با استفاده از کتاب های هندسه کمک کنید و یکی از این روش ها را طبق شرایط خود انتخاب کنید.

  اهمیت 10 هندسه در کنکور

اهمیت 10 هندسه در کنکور

هندسه دهم شامل چهار فصل وجود دارد و بیشتر سعی در آموزش اصول و قضایایی دارد که در سالهای آینده با آنها مواجه خواهید شد و کاملا مفهومی است.

تمرین های کتاب هندسه دهم زیاد است مهم و کلیدی از آنجایی که طراحان سوال به 10 تمرین هندسه توجه ویژه ای دارند و فرصت طرح سوال از تمرین ها زیاد است. توجه به تمرینات آموزشی را فراموش نکنید.

معمولا چهار سوال از این درس در کنکور وجود دارد و سهم هر فصل یک سوال در کنکور است و سوالات فصل اول بیشتر مربوط به کشف است. زوایای و سوالات مثلث متساوی الاضلاع و متساوی الساقین خوب.

در فصل دوم به فرمول ها و چگونگی به استفاده از آنها برای محاسبه مساحت توجه کنید و سعی کنید از نکات امتحانی که در مطالعه امتحانی هندسه دهم یاد گرفتید استفاده کنید. این موضوعات را در حافظه بلند مدت خود ذخیره کنید.

فصل سوم موضوع شباهت را مورد بحث قرار می دهد یکی از موضوعات مهم هندسه است

و یک سوال که حتما در کنکور مطرح خواهد شد مربوط به قضیه تالس است.

نتیجه

آموزش مفهومی هندسه دهم این به شما کمک زیادی می کند تا سایر اصول هندسه را راحت تر یاد بگیرید و بتوانید ارتباط برقرار کنید و هندسه را آموزش دهید. پر از مفاهیم و قضایای مختلف خوب.

و یادگیری این درس بسیار بهتر از آموزش هندسه است از بهترین اساتید کشور یاد بگیرید که از آن استفاده کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق نظرات و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.