منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه کارت ورود به جلسه را دریافت کنیم؟

چگونه کارت ورود به جلسه را دریافت کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه کارت ورود به جلسه را دریافت کنیم؟

برای اینکه بتوانید در آزمون سراسری شرکت کنید، اولین چیزی که نیاز دارید کارت ورود به جلسه آزمون است. بدون کارت ورود به جلسه تحت هیچ شرایطی نمی توانید در آزمون حاضر شوید و تمام تلاش شما بی نتیجه خواهد بود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه بیشتر آشنا شوید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

پس از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه از سوی سازمان سنجش، داوطلبان باید در زمان تعیین شده به سایت مراجعه کنند. تنها راه دریافت کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش می باشد به هیچ مرجع دیگری در این مورد نمی توان اعتماد کرد. در زیر می توانید 5 مرحله ای که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید انجام دهید را مشاهده کنید:

  1. در نوار آدرس مرورگر آدرس سایت Sanjesh.org را وارد کرده و وارد سایت شوید.
  2. از بین آزمون های موجود، کنکور سراسری را انتخاب کنید. حال بر روی لینک مربوط به دریافت کارت ملاقات کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.
  3. رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کرده اید به همراه کد ملی خود را در قسمت های نشان داده شده وارد کنید.
  4. اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهید. اگر اطلاعات وارد شده مشکلی نداشت آن را تایید کنید.
  5. اکنون کارت شما آماده دانلود و چاپ است.

پس از ثبت نام، اولین قدم این است که سایت سنجش و اطلاعیه های آن را نزدیک به وقت کنکور بررسی کنید تا کارت ورود به جلسه کنکور را به موقع دریافت کنید تا عقب نمانید. پس از تعیین تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانید وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شده و نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید. معمولا تاریخی که برای دریافت کارت اعلام می شود دو تا سه روز تا تاریخ امتحان فرصت هست.

بیشتر بخوانید: آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

هنگامی که در روز امتحان به محل برگزاری امتحان می رسید، برای دریافت مجوز ورود به حوزه امتحانی، به دو مدرک مهم نیاز دارید: اول. کارت ورود به جلسه آزمون ورودی و دیگری کارت شناسایی است که هویت شما را با توجه به اطلاعات کارت احراز هویت می کند. سازمان سنجش همه ساله تنها چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت خود اعلام می کند که زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در این سایت بارگذاری و موجود است.

متقاضیان می توانند از اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت نام استفاده کنند شماره پیگیری، شماره مزایده و … وارد شوید و هماهنگی های لازم را برای اخذ و سپس پرینت کارت ورود به جلسه انجام دهید. در کارت قرار ملاقات، اطلاعات مهم بسیاری از جمله: مشخصات هویتی و شخصی، عکس، منطقه، زمان آزمون، حوزه و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی، سهمیه داوطلبان، زبان خارجی، مذهب و … وجود دارد. نوع معلولیت درج خواهد شد.

بیشتر بخوانید: Passcard Password

نتیجه

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی حضور در حوزه امتحانی یکی از ضروریات محسوب می شود. هر ساله چند روز مانده به شروع کنکور، کارت ورود به جلسه در سایت سنجش بارگذاری می شود و داوطلبان می توانند به راحتی با وارد کردن رمز و کد ملی کارت ورود به جلسه خود را چاپ کنند.