منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کلاس برای آزمون داوطلبی در رشته های ریاضی و فیزیک

کلاس برای آزمون داوطلبی در رشته های ریاضی و فیزیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کلاس برای آزمون داوطلبی در رشته های ریاضی و فیزیک

در سال های اخیر تعداد شرکت کنندگان در کنکور ریاضی و فیزیک رو به کاهش بوده است.

اما این بدان معنا نیست که رقابت برای پذیرش در رشته و دانشگاه مورد نظر شما آسانتر شده است.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

اکثر دروس تخصصی ریاضی و فیزیک محاسباتی و فرمولی نکات کنکور بیشتری نسبت به دروس مفهومی دارند و باید این نکات کنکور را بدانید. چرا؟ در زیر بیشتر سوالات محاسبه و فرمول آورده شده است زمان بر و شما در امتحان دانشجویی داوطلب هستید برای هر سوال وقت زیادی ندارید و باید این نکات را برای امتحان بدانید در پاسخ به سؤالات و صرفه جویی در وقت به شما کمک زیادی می کند.

همچنین برای دروس ریاضی و فیزیک نیاز دارید از پایه و صفر باید دانست تا در مطالعه مباحث پیش رو دچار مشکل نشوید.

بهترین و بهترین کلاس های کنکور باید دارای ویژگی هایی باشد که برخی از ویژگی های مهم در صفحه کلاس کنکور نوشته شده است. می توانید به صفحه مراجعه کنید کلاس کنکور ویژگی های بهترین کلاس ها را بشناسید تا وقت خود را با انتخاب کلاس های اشتباه تلف نکنید.

کلاس کنکور ریاضی فیزیک یکی از تصمیمات و عواملی است که به داوطلبان این حوزه از کنکور کمک می کند تا با پاسخ دادن به سوالات، رتبه عالی را در کنکور کسب کنید و تراز خوبی کسب کنید.

هنگام برگزاری آزمون ورودی کلاس آنلاین باید رفع اشکال و پرسش و پاسخ خبری وجود داشته باشد بر دل و جان شاگرد بنشیند. (روی لینک کلیک کنید)

هم از نظر پیشرفت تحصیلی و هم از نظر مدرک کنکور

درس کنکور ریاضی چقدر مفید است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر کلاس امتحانی ریاضی و فیزیک خوب باشد و ویژگی های مطلوب یک کلاس امتحانی خوب را داشته باشد، هم از نظر پیشرفت تحصیلی و هم از نظر مدرک کنکور می تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. و با مشاوره و برنامه ریزی اصولی در سال کنکور به موفقیت شما کمک می کند.

ویژگی های یک کلاس امتحانی داوطلب خوب

برای کلاس کنکور ریاضی، مشاهده تعدادی از ویژگی های کلاس کنکور یکی از الزامات است و برای به دست آوردن نتایج در کلاس کنکور ریاضی فیزیک برای کنکور سراسری باید این ویژگی ها را در نظر بگیرید:

1_ آموزش از بهترین معلمان کشور

2_یادگیری درس خواندن

3_ آموزش برای تست زنی

4_ مشاوره و پشتیبانی از یک کارشناس

5_ برنامه ریزی اساسی و هدف گذاری

6_ مشاوره با کلاس های بالاتر کنکور سال های قبل

7_ برگزاری کلاس های رفع اشکال توسط اساتید همان دوره

8_ برگزاری آزمون آزمایشی

شهریه صفر درصد کنکور

کلاس تاییدیه کنکور فیزیک

کلاس امتحانی فیزیک و ریاضی به 3 بخش تقسیم می شود:

در قسمت اول ساعات آزمون داوطلبی مربوط به دروس عمومی با آموزش های مختلف و آموزش تستی در تمامی دروس می باشد. دروس عمومی ریاضی و فیزیک و اساتید کلاس امتحانی داوطلبان به شرح زیر است:

نام دورهنام استاد
ادبیات و زبان فارسیخاستگاه حمید طالب
عربیمدرک دایی
دین و زندگیهادی موسوی
انگلیسیمعلم عزیز

کلاس کنکور یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بستگی به موفقیت شما در کنکور دارد به راحتی می توانید با زمان آنلاین کنکور از هر کجای کشور، توسط اساتید برتر خود را آموزش دهید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

قسمت دوم ساعات آزمون داوطلبان مربوط به رشته های تخصصی ریاضی و فیزیک می باشد. چه محاسباتی و دارای فرمول هستند.

کلاس ریاضی کنکور با آموزش صفر تا صد کنکور و آموزش نکات کنکور به موفقیت شما در این درس های کنکور کمک می کند.

دروس مرتبط با کنکور کلاس ریاضی، فیزیک و معلمان کلاس کنکور به شرح زیر است:

نام دورهنام استاد
ریاضیاتمجید تقی پور
فیزیکزمان پویا
علم شیمیمنوچر رحیمی

قسمت سوم که مربوط به هدف گذاری و پشتیبانی داوطلبانه برای رشته ریاضی و فیزیک که در کلاس کنکور ریاضی و فیزیک هست. موسسه خواجه نصیر تهران این بخش مشاوره و پشتیبانی، برنامه ریزی دقیق و غیره را ارائه می دهد مشاوره ها با یکی یک روانشناس به داوطلب کمک می کند تا از نظر ذهنی و روحی برای موفقیت در کنکور تلاش کند و به هدف خود برسد.

اساتید محبوب کشور

کلاس کنکور ریاضی و فیزیک موسسه خواجه نصیر تهران

موسسه خواجه نصیر تهران با سابقه 7 سال در زمینه کنکور و ارائه خدمات کنکور با کادری مجرب و حرفه ای به همراه بهترین اساتید کشور با رزومه عالی با کلاس کنکور ریاضیات فیزیک آنلاین و حضوری به شما کمک می کند تا تمامی آموزش های لازم برای قبولی در آزمون سراسری در این رشته را مشاهده کنید. و برای دوره و دانشگاه عالی رتبه خوبی کسب کنید.

نتیجه

برای یادگیری دروس ریاضی و فیزیک باید برای کنکور مطالعه کنید تا سرفصل های مرتبط را متوجه شوید. امتحان کلاسی ریاضی با آموزش از صفر تا صد امتحان این آموزش ها را همراه با مشاوره و پشتیبانی به شما می دهد تا بتوانید در کنکور سراسری موفق شوید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.