منو سایت

کنکور ریاضی دهم تجربی {+ بودجه بندی}

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنکور ریاضی دهم تجربی {+ بودجه بندی}

ریاضی یکی از دروس مهم کنکور سراسری است. پاسخگویی به سوالات کنکور آن به دلیل محاسبات سنگین و پیچیده دشوار است.

با موسسه خواجه نصیر تماس بگیرید

در گروه آزمایشی ریاضی یکی از دروسی است که داوطلبان به دلیل محاسبات پیچیده ریاضی نمی توانند به خوبی به سوالات پاسخ دهند یا آن را ترک کنند. اما باید بدانید که پاسخ سوالات ریاضی در آزمون کاندیداتوری تاثیر زیادی در بهبود نمره آزمون کاندیداتوری شما دارد.

برای پاسخ به سوالات ریاضی تجربی می توانید از عوامل موثری مانند کلاس امتحانی ریاضی تجربی و آموزش امتحان ریاضی تجربی کمک بگیرید و همچنین بسیار بهتر است تجمیع درس ریاضی در کنکور مطالعه امتحانی را از سطح ورودی شروع کنید و مطالعه تجربی برای امتحان ریاضی دهم و سپس مطالعه ریاضی برای کلاس یازدهم و دوازدهم را ببینید.

  بودجه ریزی ریاضی

بودجه بندی دهم در ریاضی تجربی

بودجه بندی ریاضی و آشنایی با آن کمک زیادی به دانستن قسمت های مهم ریاضی در امتحان و مباحث سخت و آسان ریاضی می کند. برای سهولت در مدیریت مطالعه ریاضی کنکور و مطالعه برای کنکور.

برای کنکور داوطلبان کنکور تجربی باید به 30 سوال ریاضی در 47 دقیقه پاسخ دهید و تقریباً 96 ثانیه برای هر سال وقت داشته باشید که زمان کافی برای حل محاسبات ریاضی نیست.

با شرکت در کلاس خوب کنکور ریاضی و تماشای آموزش های کنکور به راحتی با تمام نکات آشنا شده و آن ها را یاد خواهید گرفت. پیشنهاد می شود وارد صفحه شوید کلاس کنکور برای بدست آوردن تعادل خوب حساب کنید.

در نتیجه باید مطالعه کنکور را در کنار راه حل های کنکور درس ریاضی مطالعه کنید تا بتوانید در آن بازه زمانی به سوالات ریاضی پاسخ دهید.

بودجه بندی کنکور تجربی در رشته ریاضی

بخش مثلثات: 4 سوال

بخش هندسه: 3 سوال

بخش فرصت ها: 2 سوال

بخش خروجی: 4 سوال

بخش الگو: 1 سوال

بخش معادلات و نابرابری ها: 3 سوال

بخش لگاریتم: 2 سوال

بخش آمار: 1 سوال

کاربرد مشتقات بخش: 2 سوال

بخش مقاطع مخروطی: 1 سوال

بخش بدون شمارش: 1 سوال

بخش مرزها و تداوم: 4 سوال

بخش عملکردی: 2 سوال

  ویژگی های آموزش برای آزمون دانشجوی داوطلب

ویژگی های تدریس امتحان ریاضی دهم تجربی

برای یادگیری و دیدن آموزش امتحانی ریاضی دهم تجربی، آموزش امتحانی که می بینید باید یک سری امکانات داشته باشد تا با خیال راحت به سراغ یادگیری این آموزش ها بروید و پول و وقت خود را هدر ندهید.

از جمله ویژگی های آموزش کنکوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_ آموزش آزمون از اساتید برتر

2_ روش آموزش

3_یادگیری تست زدن

4_ برنامه ریزی دقیق

5_مشاوره و راهکارهای آموزشی برای کنکور

6_ برگزاری کلاس های عیب یابی

7_ انجام تست های آزمایشی

8_ مشاوره و مشاوره با درجات بالاتر

و…

نتیجه

برای موفقیت در کنکور باید در همه دروس خوب باشید و درصد قابل قبولی داشته باشید به خصوص در درس مهمی مثل ریاضی.

در کنکور سراسری برای اینکه بتوانید به سوالات ریاضی زمان بندی شده پاسخ دهید باید مهارت و آمادگی خود را برای کنکور با کمک کنکور تجربی پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم ارتقا دهید و با بودجه ریزی ریاضی آشنا شوید. کنکور تجربی با کمک نکات امتحانی و راه حل های امتحانی که آموخته اید به سوالات سریعتر و مختصرتر پاسخ دهید.

کلاس کنکور در هر سه کلاس برای داوطلبان حائز اهمیت است زیرا می توانید به راحتی با تحصیلات خوب و برنامه ریزی دقیق برای کنکور آماده شوید و از کلاس دهم شروع کنید و منتظر نتیجه خوب باشید. به ده ها عزیز توصیه می شود وارد صفحه شوید زمان کنکور کلاس 10 که باید انجام شود

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید.