ویزای تحصیلی موسسه آموزشی خواجه نصیر

ویزای تحصیلی موسسه آموزشی خواجه نصیر

مهاجرت تحصیلی به هر کشوری نیازمند مدارک خاصی است و باید آنها را برای مهاجرت به آن کشور آماده کنید.

اما یکی از مدارکی که در همه کشورها مورد نیاز است و باید ویزای تحصیلی داشته باشید این است که بدانید ویزای تحصیلی چیست؟ و نحوه دریافت آن این به شما در امر مهاجرت تحصیلی کمک زیادی می کند.

اگر از ویزای تحصیلی و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن آگاهی کامل داشته باشید مشکلی برای دریافت آن نخواهید داشت و می توانید خیلی زود آن را دریافت کنید.

در این مقاله نحوه دریافت ویزای تحصیلی را به طور کامل به شما خواهیم گفت پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

ویزای تحصیلی چیست؟

ویزای تحصیلی یعنی ادامه تحصیل در کشور مقصد و گرفتن ویزای تحصیلی از دانشگاه کشور مقصد بسیار مهم است. هر کشور بر اساس قوانین مهاجرتی خود هزینه ویزای دانشجویی متفاوتی را دریافت می کند.

ویزای دانشجویی به دانشجویان این امکان را می دهد که برای 12 ماه یا بیشتر در کشور انتخابی خود بمانند. توسعه کشورهای اروپایی و اقتصاد پویای آنها این امر باعث افزایش مهاجرت تحصیلی شده و بسیاری از دانشجویان به دلیل اخذ اقامت دائم و یافتن شغل در آن کشور قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند.

هزینه اخذ ویزای تحصیلی

هزینه اخذ ویزای تحصیلی در هر کشور متفاوت است و طبق قوانین مهاجرتی وزارت امور خارجه کشور متبوع این مبلغ را می طلبد، برای مثال ویزای تحصیلی در کشورهای شینگن ۱۲۲ یورو می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی

همانند هزینه اخذ ویزای تحصیلی، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی نیز به قوانین مهاجرتی هر کشور بستگی دارد. خب، یک سری اسناد وجود دارد که عمومی هستندد) برای دریافت ویزای تحصیلی از هر یک از کشورهای ذکر شده در زیر باید آنها را داشته باشید.

1_ پاسپورت معتبر

2_اثبات دانشجو بودن

3_ پذیرش تحصیلی

4_گواهی پایان دوره سه ساله دبیرستان (به همراه ترجمه رسمی آن)

5- گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (به همراه ترجمه رسمی آن)

6- گواهی پایان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (به همراه ترجمه رسمی آن)

7_فرم درخواست ویزا (که توسط مشاوران به درستی پر می شود)

8_ شناسنامه متقاضی همراه با ترجمه رسمی و دو نسخه از آن

9_گواهی حمایت مالی

10_ مدارک استخدامی یا پرونده استخدامی (در صورت وجود)

11_ دو قطعه عکس پاسپورتی رنگی

12_انگیزه نامه

13_ بیوگرافی

14_درس زبان

(جهت اطلاع کامل از مدارک فوق و نحوه دریافت و یا اطلاعات کامل آنها با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید)

شرایط اخذ ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی برای هر کشور شرایط و موارد متفاوتی دارد بستگی به اداره مهاجرت آن کشور دارد اما دو اصل مهم در اخذ ویزای تحصیلی معدل تایید شده توسط دانشگاه های کشور مقصد و حمایت مالی است.

نتیجه

برای دریافت ویزای تحصیلی باید یک مشاور متخصص مهاجرت یا وکیل مهاجرت مراجعه کنید زیرا شرایط پذیرش در هر کشوری متفاوت است و باید با آن ها آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید به درستی و آسان ویزای تحصیلی دریافت کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافیست از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

ثبت نام کلاس 1402 کنکور + تضمین کیفیت 🙂

برای موفقیت در کنکور سراسری و تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود نیاز به کسب تراز و رتبه خوبی در کنکور دارید که با وجود رقبای زیادی که در کنکور دارید، در صورت تلاش بیشتر از دیگران. و مطالعه به روش متفاوت یکی از عواملی است که در موفقیت کنکور سراسری تاثیر زیادی دارد حضور در کلاس کنکور و تماشای آموزش کنکور.

اگر هنوز کنکور سراسری 1402 خود را شروع نکرده اید و نمی دانید چگونه مطالعه و شروع کنید، در کلاس آزمون داوطلبی 1402 و آموزش آزمون داوطلبی ثبت نام کنید. توسط اساتید برتر به شما یاد می دهد که چگونه و با چه روش هایی برای آزمون 1402 آماده شوید.

کنکور 1402 کلاس

دو نوع کلاس آزمون داوطلبی وجود دارد. کلاس آزمون آنلاین و کلاس آزمون حضوری که باید با توجه به شرایط خود و مزایا و معایب آنها یکی را انتخاب کنید.

البته برای ثبت نام در کلاس کنکور 1402 باید یکسری ویژگی های دیگر را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب مناسبی برای کنکور سراسری 1402 داشته باشید.

ویژگی های بالاترین کلاس امتحانی

در حال حاضر موسسات زیادی هستند که خدمات کنکور ارائه می دهند و در زمینه کنکور فعالیت می کنند اما برای کسب رتبه عالی باید از بهترین ها استفاده کنید.برخی از ویژگی هایی که بهترین کلاس کنکور باید داشته باشد به شرح زیر است:

1_ آموزش از اساتید برتر

2- مشاوره و پشتیبانی از یک فرد مجرب و متخصص

3- برنامه ریزی دقیق و اصولی

4- هدف گذاری نامزد با توجه به رشته مورد علاقه کاندیدا

5_یادگیری نحوه مطالعه هر درس

6_یادگیری تست زدن

7_مشاوره و راهکارهای آموزشی برای کنکور

8_ مشاوره با درجات بالاتر

9-دریافت هزینه مناسب با توجه به خدماتی که ارائه می دهند

10_ برگزاری کلاس های آزمایشی و عیب یابی

آیا ثبت نام کنکور 1402 موثر است؟

مربیگری کنکور از اساتید برتر همراه با برنامه ریزی ضروری شما را در مسیر درست موفقیت در کنکور که عامل اصلی موفقیت در کنکور سراسری است قرار می دهد. در نهایت با تلاش های داوطلبانه و آموزش های دیگر از کلاس کنکور مثلا روش تست زنی و آموزش نکات امتحانی این باعث می شود در دروس مختلف پیشرفت کنید و در امتحان نمره خوبی کسب کنید.

5 ویژگی برتر کلاس آزمون داوطلبی چیست؟ از شما دعوت می کنیم برای مشاهده آموزش با کیفیت با اساتید برتر وارد صفحه شوید کلاس کنکور که باید انجام شود

هزینه ثبت نام کلاس آزمون 1402

برای ثبت نام در کلاس آزمون 1402 باید توجه داشته باشید که هزینه ای که برای کلاس امتحانی پرداخت می کنید و خدمات آزمونی که دریافت می کنید لینک شده است.

قیمت کلاس های کنکور بسته به ارائه دهنده خدمات کنکور و موسسات مختلف برای ثبت نام کلاس کنکور متفاوت است. هزینه های مختلف به ویژگی هایی که گفته شد دقت کنید باید معقول ترین کلاس کنکور را انتخاب کنید.

همچنین ممکن است هزینه کلاس کنکور در برخی موسسات بسیار کمتر از سایر موسسات باشد اما خدماتی که به شما ارائه می دهند در حدی نباشد که بتوانید با کمک آنها به رتبه کنکور دلخواه خود برسید و بهتر است هزینه کنید. پول جای دیگر.با دانستن این موضوع در کنکور سراسری موفق خواهید شد.

موسسه خواجه نصیر تهران کلاس 1402 ثبت نام کنکور

موسسه خواجه نصیر با بیش از 7 سال سابقه در زمینه کنکور، تحصیلات تکمیلی و مهاجرت به خارج از کشور در این مدت فعال بوده و دارای تعداد زیادی مدارک عالی و فوق لیسانس و پرونده های موفق مهاجرتی بوده است.

به جرات می توان گفت خدمات کنکور موسسه خواجه نصیر تحولی اساسی در کلاس ها و خدمات کنکور ایجاد کرده است.

کلیه خدمات کنکور این موسسه با ضمانت کیفیت و قرارداد رسمی موسسه این می تواند به شما آرامش خاطر در مورد کیفیت کلاس بدهد و بزرگترین مزیتی که می تواند نسبت به سایر موسسات داشته باشد این است که برای بهترین دوره های آموزشی در کشور است. (پزشکی، دندانپزشکی و دارویی) یک قرارداد رسمی وجود دارد

این شماره در کنار خدمات عالی این موسسه می تواند سال تحصیلی عالی را برای شما تضمین کند.

نتیجه

بهتره همین الان به فکر ثبت نام در کنکور 1402 باشید تا با در نظر گرفتن خدماتی که به شما کمک می کند و کیفیت عملکرد آنها یک کلاس امتحانی خوب برای موفقیت در امتحان خود انتخاب کنید تا از رقبای خود عقب نمانید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.

آموزش عربی کنکور انسانی + 6 ویژگی مهم

یکی از دروس مهم و تخصصی کنکور انسانی عربی است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

در زیرگروه 1 گروه افراد برای قبولی در رشته های مربوطه به درس عربی توجه ویژه ای شود و از ضریب و تراز آن غافل نشویم.

برای یادگیری و گرفتن یک درصد خوب در درس عربی کنکور انسانی یکی از عوامل موفق و موثر آموزش عربی کنکور انسانی است که برای این کنکور نیز می توان از آن استفاده کرد شرکت در آزمون ورودی زبان عربی و با استفاده از کتب کمک آموزشی عربی در آزمون ورودی شرکت کنید.

در این مقاله قصد داریم آموزش زبان عربی کنکور انسانی و سوالات مرتبط مانند: بودجه بندی عربی برای کنکور انسانی پس این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

برای اینکه بتوانید به راحتی به سوالات بخش احکام عربی کنکور پاسخ دهید، باید آموزش قواعد عربی را از ابتدا تا کنکور بدانید و درک کنید. برای مشاهده این آموزش ها وارد صفحه شوید آموزش قواعد عربی از ابتدا تا کنکور که باید انجام شود

بودجه بندی عربی برای کنکور انسانی

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید ساعات قبل از کنکور سراسری بودجه بندی را مطالعه کنید؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که دانستن بودجه بندی عربی کنکور به شما کمک می کند تا برای تعداد سوالات عربی و سرفصل های تستی آماده شوید و متوجه شوید که سوالات از کدام قسمت های این درس می آید.

بودجه بندی عربی برای کنکور انسانی

1) بخش ترجمه: 8 سوال

2) بخش تجزیه و تحلیل فیزیکی: 3 سوال

3) بخش ضبط حرکت: 1 سوال

4) بخش قوانین از 7 سوال

5) بخش مفهومی: 1 سوال

آیا آموزش زبان عربی در کنکور برای انسان ها تاثیری دارد؟

زبان عربی یکی از دروسی است که داوطلبان به دلیل بلد نبودن این زبان و گریزان بودن و نمرات خوب در کنکور متوجه آن نمی شوند.

متقاضیان می توانند از آموزش کنکور به زبان عربی استفاده کنند این درس را خوب درک کنید و با کمک اساتید و کتاب های کمک آموزشی مهارت کافی برای پاسخگویی به سوالات عربی کنکور انسانی را بدست آورید.

ویژگی های آموزش عربی برای کنکور انسانی

برای رسیدن به نتیجه خوب و کنار آمدن موفقیت آمیز با آموزش کنکور، باید مواردی را در نظر داشته باشید و آموزش کنکور به زبان عربی را انتخاب کنید.

برخی از ویژگی های مورد نیاز برای آموزش زبان عربی برای کنکور انسانی به شرح زیر است:

1_ آموزش از اساتید برتر

2_ آشنایی و آموزش روش یادگیری زبان عربی

3_ آموزش تست زنی کنکور به زبان عربی

4_اصلاح خطاها

5- آموزش به شیوه جدید و مفهومی

6_استفاده از روش های آموزشی با رتبه برتر

و…

نتیجه

عربی قطعا یکی از دروس مهمی است که با پاسخ دادن به سوالات این درس می توانید در کنکور قبول شوید تعادل و رتبه خوب اما برای پیشی گرفتن از رقبای خود در این دوره و رسیدن به تعادل بهتر، باید به آموزش عربی برای کنکور برای افراد و به کمک آن توجه کنید. بتوانید به سوالات این درس در کنکور پاسخ دهید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافیست از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

آموزش تندخوانی برای امتحان { + نکات طلایی }

یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت و شکست سایر رقبا در امتحان استفاده از روش های تندخوانی برای کنکور است که در حال حاضر داوطلبان زیادی از آن استفاده می کنند و با کمک این روش ها سرعت خود را در مطالعه و تسلط بر مباحث کنکور افزایش می دهند.

موسسه خواجه نصیر او در این مقاله قصد دارد شما را با روش های تندخوانی کنکور و فواید تندخوانی در مطالعه آشنا کند، پس پیشنهاد می کنم برای آموزش تندخوانی برای کنکور این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

لزوم تندخوانی برای کنکور

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در کنکور همه موضوعات را مطالعه کنید و یاد بگیرید و چون سرفصل ها و منابع زیادی برای کنکور وجود دارد، نمی توانید تمام مطالب کنکور را با سرعت معمولی بخوانید یا کسب تسلط و مهارت کافی برای پاسخگویی به سوالات کنکور بنابراین باید سرعت مطالعه و یادگیری خود را افزایش دهید که موثرترین راه برای افزایش سرعت مطالعه و یادگیری، آموزش تندخوانی برای کنکور است که آموزش روش ها و تکنیک های مختلف تندخوانی شما می توانید این مهارت را به دست آورید، اگرچه نیاز به تکرار و تمرین دارد، اما با افزایش سرعت مطالعه خود می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید یا عقب ماندگی خود را جبران کنید.

بیایید ابتدا ببینیم که معمولاً چگونه یک متن را می خوانیم:

معمولاً هنگام خواندن به یک یا چند کلمه نگاه می کنید. این کار “تثبیت” گفته می شود که به طور متوسط ​​تقریبا 0.25 ثانیه طول می کشد.

این عمل زمانی است که چشمان خود را به سمت کلمه یا گروهی از کلمات بعدی حرکت می دهید “حرکت چشم” گفته می شود حدود 1 ثانیه طول می کشد.

یکی از چیزهایی که خیلی ها به آن اهمیت نمی دهند روش مطالعه و روش تحقیق پیشنهاد می شود وارد صفحه کنکور شوید برای یادگیری خواندن در مورد کنور تا بتوانید بهترین استفاده را از زمان خود ببرید.

هنگامی که این روال یک یا دو بار تکرار می شود، شما می ایستید تا بفهمید و بفهمید که این مرحله در مورد آن است 0.3 تا 0.5 ثانیه طول می کشد.

در نهایت با خلاصه کردن مدت زمان تثبیت و حرکت چشم و توقف برای درک متن، شما قادر خواهید بود 200 تا 400 کلمه در دقیقه بخوانید.

یک مطالعه نشان می دهد مغز انسان می تواند گروهی از کلمات و شبه واژه ها و همچنین کلمات فردی را درک کند در نتیجه می تواند مطالبی را که می خواند در مدت زمان کوتاهی درک و پردازش کند.

یک خواننده معمولی برای درک جملات و مفهوم برای درک مطالب و اگر نتواند این مفاهیم را درک کند، خسته و ناامید می شود.

اما یک نفر از تکنیک های تندخوانی برای کنکور استفاده می کند تا به دیدن جملات شبه عادت کند تا مفاهیم را به طور طبیعی درک کند.

آیا همه می توانند تندخوانی کنند؟

وقتی مطالعه می کنیم، هرگز جمله را نمی خوانیم تا تک تک کلمات آن را بفهمیم، بلکه مطالعه می کنیم تا جملات شبه کلمات را بفهمیم. سرعت خواندن پایینی دارد، نیاز به انجام کارهای مغزی بیشتری دارد و بیشتر به چشمانش فشار بیاورد زیرا باید تک تک کلمات را بخواند و معنای آن را بفهمد.

اما همه افراد با یادگیری تندخوانی برای امتحان و یادگیری روش های آن می توانند این مهارت را به خوبی کسب کنند.

باورهای غلط در مورد تندخوانی

یک خواننده سریع مفاهیم را درک نمی کند

حداکثر سرعت خواندن 500 کلمه در دقیقه است

_ با افزایش سرعت مطالعه، تمرکز توجه کاهش می یابد

و…

مزایای روش های تندخوانی برای کنکور

_صرفه جویی در زمان

اجتناب از حواس پرتی

افزایش انگیزه و علاقه به یادگیری

جلوگیری از خستگی

بهبود حافظه

و…

نتیجه

استفاده از روش های تندخوانی امروزه در اکثر کشورها توسط افراد انجام می شود و افراد موفق زیادی در این مهارت ها آموزش دیده اند.

به همین ترتیب، بسیاری از داوطلبان کنکور و رتبه‌های برتر توانسته‌اند با یادگیری تندخوانی و استفاده از این مهارت، در آزمون ورودی شرکت کنند.

شما می توانید سوالات خود را از طریق نظرات و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافیست از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمی {مقدمه}

شیمی یکی از دروسی است که دارای دو مبحث حفظ محاسباتی و مفهومی می باشد و این امر یادگیری این درس را برای داوطلبان دشوار کرده و نیازمند است. آموزش امتحانآنها باید شیمی داشته باشند امتحان ریاضیو همچنین امتحان تجربیاین یکی از درس های مهم است و کسب درصد خوب در این درس می تواند تاثیر زیادی در ارتقای سطح و رتبه شما داشته باشد.

به پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکورکه پر از نکات و چالش های مختلف است، باید آنقدر بر موضوعات آن تسلط داشته باشید تا بتوانید به سوالاتی که این تسلط و مهارت با کمک آمادگی خوبی برای امتحان و گرفتن تست های مختلف به دست می آید.

در این مقاله موسسه خواجه نصیربرای ورودی در نظر گرفته شده است بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمیو نکاتی برای انتخاب کمک برای کنکور شیمیشما باید آن را رعایت کنید، بنابراین مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

علم شیمی این یکی از درس هایی است که جدا از سخت و مفهومی بودن، اگر آن را درست بخوانید و آموزش دهید، می توانید خیلی راحت به سوالات آن پاسخ دهید. برای دیدن آموزش عالی با اساتید برتر به پیج مراجعه کنید بهترین آموزش شیمی برای کنکور دارم میام داخل

اهمیت شیمی ورودی

قبل از رفتن به بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی را به شما تقدیم می کنیم بیایید بهتر پرداخت کنیم اهمیت درس شیمی در کنکورشیمی کاوش یکی از سخت ترین دروس ریاضی و آزمون های تجربی است و دلیل اصلی سختی آن متناقض بودن محتوای این درس است.

به پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور شما باید مهارت های تست زنی بالایی داشته باشید. شیمی صدک آخر کنکور است و شامل 35 سوال در دو رشته ریاضی و تجربی است اما اهمیت درس شیمی برای داوطلبان رشته ریاضی و تجربی کمی متفاوت است.

اهمیت درس شیمی در آزمون تجربی:

برای داوطلبان رشته شیمی تجربی بعد از زیست مهمترین رشته کنکور می باشد و دارای ضریب 3 در زیرگروه اول، ضریب 4 برای زیرگروه دوم و ضریب 2 برای زیرگروه های 3 و 4 می باشد. و 5.

اهمیت درس شیمی در امتحان ریاضی و فیزیک:

اما برای داوطلبان رشته ریاضیدرس شیمی ضریب 6 دارد و بعد از ریاضی و فیزیک سومین درس مهم است.

بهترین کتاب شیمی برای کنکور را به شما معرفی می کنیم

حالا که اهمیت شیمی و سختی سوالات این درس را می دانید، به ادامه مطلب می پردازیم بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی را به شما تقدیم می کنیمما پرداخت می کنیم

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است امتحان شیمیهر سال سخت تر می شود و شما باید آموزش بهتری بگیرید و زمان بیشتری را برای این درس اختصاص دهید.

وارد شدن بهترین کتاب آموزش شیمی برای امتحانبهتر است این کتاب ها را به سه قسمت تقسیم کنیم:

1_ بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی و تلفیق مطالب

2_ بهترین کتاب شیمی کنکور برای تسلط بر مطالب و ارزشیابی

3_ بهترین کتاب شیمی برای جمع بندی مطالب کنکور

بهترین کتاب آموزش کنکور شیمی و تلفیق مطالب:

برای انتخاب بهترین کتاب برای تدریس کنکور شیمیکار سختی پیش رو ندارید زیرا در این زمینه دو کتاب از بقیه متمایز هستند و از نظر کیفیت تدریس با رقبای خود فاصله زیادی دارند:

1_ شیمی ابتکاری (بهمن بازرگان)

2_ شیمی خیلی سبز

بهترین کتاب شیمی کنکور تسلط بر مطالب و ارزشیابی

به انتخاب بهترین کتاب شیمی کنکورو بدون شک کتاب های زیر جزو بهترین ها هستند:

1_کتاب IQ شیمی گچ

2_ کتاب فصل امتحان شیمی خیلی سبزه

3- کتاب سه سطح شیمی شیمی

بهترین کتاب شیمی برای خلاصه کردن مطالب:

برای دوره جمع بندی که مهم ترین دوره کنکور است باید مطالب را به خوبی جمع بندی کنید. کتاب های زیر جزو بهترین کتاب ها هستند:

1_ خلاصه شیمی خیلی سبز

2_کتاب مبتکران در شیمی فیل

3_ خلاصه شیمی مهر و ماه

نتیجه

همانطور که گفتیم شیمی یکی از دروس مهم کنکور است که هر سال سخت تر می شود و برای قبولی در این درس مهم باید زمان بیشتری را صرف آموزش و تسلط و تسلط بر مباحث مختلف این درس کنید. با درصد خوب قبولی در کنکور.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید دو جلسه داشته باشید مشاوره تلفنی رایگان و یکی مشاوره حضوری رایگان استفاده در موسسه خواجه نصیر. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس ما مراجعه کنید.

دوره امتحانی زمین شناسی {{+ سوالات}}

درس زمین شناسی یکی از دروس تخصصی کنکور داوطلبان می باشد. داوطلبان معمولاً برای پاسخگویی وقت نمی گذارند و ترجیح می دهند از 20 دقیقه در نظر گرفته شده برای زمین شناسی صرف نظر کنند و تست های دروس دیگر را حل کنند.

زمین شناسی برای زیر گروه 3 یعنی زمین شناسی و اقیانوس شناسی این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و ضریب این درس در این زیر گروه برابر با 4 می باشد همچنین ضریب زمین شناسی در زیر گروه 2 و داوطلبانی که آنها قصد دارند در داروخانه 1 پذیرش شوند ه- و پاسخ به سوالات این درس می تواند در ورود به رشته داروسازی به شما کمک زیادی کند.

متقاضیانی که در کنکور سراسری زمین شناسی نمره بسیار بالایی کسب کرده اند، نسبت به داوطلبانی که نمره چندانی کسب نکرده اند یا نمره بسیار پایینی کسب کرده اند، در مجموع رتبه کشوری بهتری داشته اند.

موسسه خواجه نصیر در این مقاله با کنکور زمین شناسی و راهکارهایی که می توانید برای بهبود زمین شناسی با درصد بالاتر استفاده کنید آشنا می شوید پس این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

روش های تدریس کنکور در کلاس های کنکور یا در آموزش کنکور بسیار مهم است و می تواند تاثیر خوبی در میزان یادگیری شما داشته باشد. پیشنهاد می شود وارد صفحه شوید روش تدریس در آزمون تا در زمان خود بهترین یادگیری را داشته باشید.

سوالات زمین شناسی در آزمون داوطلبی

داوطلبان گروه آزمایشی باید درس زمین شناسی را به عنوان مشخصات اول در دفترچه تخصصی پاسخ دهند. زمین شناسی از 25 سوال تشکیل شده است و داوطلبان باید ظرف 20 دقیقه به آن پاسخ دهند.

قبولی در رشته داروسازی

در دفتر 1 ضریب درس زمین شناسی رشته داروسازی نوشته شده ولی در قسمتی دیگر ذکر شده است که دروس اختصاصی در رتبه بندی نهایی 3 برابر عمومی است داوطلب موثر است و می توان نتیجه گرفت که در واقع درس زمین شناسی در ضریب زیر گروه 2 برابر با 3 است که می تواند برای عبور از رشته داروسازی بسیار موثر باشد، درس زمین شناسی به شما کمک زیادی خواهد کرد. 100% بزنید.

بودجه بندی زمین شناسی برای کنکور

قبل از اینکه برای امتحان کاندیداتوری زمین شناسی مطالعه کنید، یادگیری در مورد بودجه بندی نامزدی زمین شناسی به شما کمک می کند تا با ماهیت این دوره امتحانی کاندیداتوری آشنا شوید.

بودجه کانکس زمین شناسی به شرح زیر است:

فصل اول: خلقت جهان و تکامل: 5 سوال

فصل دوم: منابع معدنی، زیرساخت های تمدن و توسعه صنعتی: 3 سوال

فصل سوم: منابع آب و خاک: 4 سوال

فصل چهارم: سازه های مهندسی: 3 سوال

فصل پنجم: سلامت: 4 سوال

فصل 6: دینامیک زمین: 3 سوال

فصل هفتم: زمین شناسی ایران: 3 سوال

نتیجه

برای قبولی در رشته هایی که زمین شناسی در آنها تاثیرگذار است درصد ارتقاء در این دوره می تواند این امر به ارتقای رتبه نهایی شما کمک زیادی می کند و تاثیر مثبتی خواهد داشت. شما می توانید با مطالعه آزمون های زمین شناسی و رعایت نکات کنکور و نحوه مطالعه زمین شناسی به راحتی این آزمون را شکست دهید. گذراندن دوره با درصد خوب در آزمون.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.

مطالعه برای امتحان هندسه دهم

درس هندسه یکی از دروس آزمون کاندیداتوری است که در بخش ریاضیات مطرح می شود و از آن سوال می آید. درس هندسه آزمون کاندیداتوری شامل سه رشته می باشد. پایه، هندسه دهم، یازدهم و دوازدهم از داوطلبان سوالی پرسیده می شود که بر خلاف بسیاری از دروس حسابان دیگر، بیشتر مفهومی است و محاسبات زیادی را شامل نمی شود.

هندسه برای کلاس 10 که دشوار به نظر می رسد در واقع یکی از موارد است ساده ترین مباحث در ریاضیات که به حساب می آید. این درس قضایا و برهان های زیادی دارد که این درس را برای داوطلبان سخت کرده و باعث شده دانش آموزان با این درس ارتباط برقرار نکنند و برای یادگیری این درس وقت بگذارند.

در این مقاله سعی می کنیم مطالعه برای امتحان هندسه دهم آن را به شما تقدیم می کنیم تا علاوه بر آشنایی با هندسه 1، به راحتی به سوالات این درس در کنکور پاسخ دهید.

درس هندسه یک درس مفهومی است، مفهومی بودن این درس باعث شده تا طراحان سوالات امتحانی بتوانند سوالات چالش برانگیز کنکور را طراحی کنند و داوطلبان کنکور را به چالش بکشند. برای آموزش بیشتر وارد صفحه شوید آزمون آموزش هندسه برخیز تا خودت را به چالش بکشی

آموزش هندسه 1

پاسخ به سوال هندسه دهم نیاز به خلاقیت دارد و کاملا صحیح است بر اساس موضوعات و مطالعات موردی تسلط داشته باشید

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان هنگام آماده شدن برای امتحان هندسه 1 مرتکب می شوند حفظ قضایا و مفاهیم از هندسه.

برای آموزش مفاهیم هندسه دهم و یادگیری قضایای آن به صورت مفهومی باید آموزش های مناسبی را برای آزمون داوطلبی گذراند زیرا با حفظ کردن ممکن است بتوانید وی به سوالات شفاف سازی مدارس پاسخ داد اما ماجرای کنکور متفاوت است.

برای پاسخ به سوالات چالشی و مفهومی آزمون داوطلبی هندسه باید مطالعه کنکور هندسه دهم را مشاهده کرده باشید که می توانید با شرکت در کلاس امتحانی هندسه مطالعه کنید و با استفاده از کتاب های هندسه کمک کنید و یکی از این روش ها را طبق شرایط خود انتخاب کنید.

اهمیت 10 هندسه در کنکور

هندسه دهم شامل چهار فصل وجود دارد و بیشتر سعی در آموزش اصول و قضایایی دارد که در سالهای آینده با آنها مواجه خواهید شد و کاملا مفهومی است.

تمرین های کتاب هندسه دهم زیاد است مهم و کلیدی از آنجایی که طراحان سوال به 10 تمرین هندسه توجه ویژه ای دارند و فرصت طرح سوال از تمرین ها زیاد است. توجه به تمرینات آموزشی را فراموش نکنید.

معمولا چهار سوال از این درس در کنکور وجود دارد و سهم هر فصل یک سوال در کنکور است و سوالات فصل اول بیشتر مربوط به کشف است. زوایای و سوالات مثلث متساوی الاضلاع و متساوی الساقین خوب.

در فصل دوم به فرمول ها و چگونگی به استفاده از آنها برای محاسبه مساحت توجه کنید و سعی کنید از نکات امتحانی که در مطالعه امتحانی هندسه دهم یاد گرفتید استفاده کنید. این موضوعات را در حافظه بلند مدت خود ذخیره کنید.

فصل سوم موضوع شباهت را مورد بحث قرار می دهد یکی از موضوعات مهم هندسه است

و یک سوال که حتما در کنکور مطرح خواهد شد مربوط به قضیه تالس است.

نتیجه

آموزش مفهومی هندسه دهم این به شما کمک زیادی می کند تا سایر اصول هندسه را راحت تر یاد بگیرید و بتوانید ارتباط برقرار کنید و هندسه را آموزش دهید. پر از مفاهیم و قضایای مختلف خوب.

و یادگیری این درس بسیار بهتر از آموزش هندسه است از بهترین اساتید کشور یاد بگیرید که از آن استفاده کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق نظرات و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

بهترین کتاب برای آموزش کنکور فیزیک {?? }

درس فیزیک یکی از دروس مهم و نسبتا سخت کنکور سراسری است که ضریب بالایی دارد و پاسخ به سوالات آن در میزان موفقیت تاثیرگذار است.

داوطلبان رشته تجربی از درس فیزیک و همچنین درس ریاضی خوششان نمی آید معمولا به درصدهای خوبی نمی رسند و آنقدر که باید اهمیتی نمی دهند اما برای کسب رتبه خوب و ورود به بهترین دانشگاه های ایران باید در همه رشته ها درصدهای خوبی کسب کنید.

درس فیزیک درس محاسباتی و مفهومی است دلیل عدم پاسخگویی بسیاری از داوطلبان به سوالات فیزیک در کنکور مفهومی بودن و درک نکردن مباحث فیزیک است.

راه حل های مختلفی برای حل مشکل فوق وجود دارد از جمله: کلاس کنکور، آموزش کنکور، وسایل کمک آموزشی و ….

در این مقاله شما را با بهترین کتاب آموزش فیزیک در کنکور و نکاتی که در انتخاب وسایل کمک آموزشی فیزیک در کنکور باید رعایت کنید آشنا می کنیم پس پیشنهاد می کنم این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی 1402

امروزه برخلاف چند سال پیش که منابع کمی برای درس فیزیک وجود داشت، ما وسایل کمک آموزشی زیادی برای درس فیزیک داریم که همه آنها خوب و ارزشمند اما مهمترین چیزی که منابع کمک آموزشی را به بهترین منابع تبدیل می کند این است نقاط قوت و اساتید نویسنده این کتاب است.

البته، این چیزی است که شما در آن هستید سطحی شما هم همینطور چه کتابی برای کنکور داوطلبی فیزیک مناسب است شما نیز در انتخاب بهترین کتاب آموزش فیزیک در کنکور بی تاثیر نیستید و رعایت این نکته حائز اهمیت است.

در نتیجه، قبل از انجام هر کاری، منابع مناسب را برای خود پیدا کنید.

آیا بودجه بندی فیزیک دوازدهم را می دانید؟ برای اطلاعات بیشتر و آمادگی برای آزمون فیزیک وارد صفحه شوید دوازدهمین آزمون ورودی رشته فیزیک که باید انجام شود

منابع مناسب برای سطح شما

بسیاری از داوطلبان برای انتخاب منبع و یا کتاب فقط کمک آموزشی مناسب توصیه بهترین افراد در کنکور یا شکوه یک کتاب آنها متذکر می شوند که این مورد از این نظر اشتباه است و باید آن را بسنجید سطح و تلاشی که برای درس های فیزیک خود انجام می دهید یک منبع مناسب را انتخاب کنید تا منبع بتواند به شما کمک کند.

نکات مهم دیگری نیز در انتخاب کتاب کنکور فیزیک وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می شود:

کتاب باید متناسب با سطح علمی شما باشد

انتخاب نوع منابع مورد نیاز (داشتن کتاب درسی قوی یا تست محور بودن)

منبعی که انتخاب می کنید باید پاسخنامه تشریحی خوبی داشته باشد

تست های کتاب باید طبقه بندی شده و منبع تست ها مشخص باشد

و…

بهترین کتاب مطالعه فیزیک با نظام جدید کنکور

ابتدا باید با خصوصیات کلی هر کتاب آشنا شوید و سپس با توجه به سطح علمی و نیازها و انتظارات شما بهترین منبع برای درس فیزیک خود را از یک کمک آموزشی انتخاب کنید.

بهترین کتاب فیزیک برای داوطلبان ضعیف

دانش آموزان با سطح ضعیف فیزیک در اکثر موارد پایه های خوبی ندارند و لازم است این موضوع را از پایه مطالعه کنند. در نتیجه، منابع انتخابی آنها باید دارای کتاب های درسی قوی تری باشد، مانند:

مجموعه ای از بسیاری از کتاب های سبز

کتاب های فیزیک ریز طبقه بندی گچ

کتاب های فیزیک انتشارات تیشاران

کتاب های فیزیک کنکور از سری آبی انتشارات قلم چی

بهترین کتاب فیزیک کنکور برای داوطلبان قوی

این دسته از دانش آموزانی که سطح قوی دارند و معمولا از مطالب کتاب درسی تسلط کامل رسیده اند، باید در آزمون ها به خصوص تست های چالشی و تست های دارای اشکال در کنکور شرکت کنند و از کتاب های تست محور استفاده کنند، مانند:

کتاب فیزیک نردبان بسیار سبز

کتاب های فیزیک چاپ الگو

تست کتاب موج فیزیک

و…

نتیجه

بسیاری از داوطلبانی که در درس فیزیک نمره خوبی کسب نکرده اند دلیل دیگری ندارند او مفاهیم را نمی فهمید و ارتباط برقرار نمی کرد آنها امتحان داوطلب فیزیک ندارند و اگر بتوانند این دو کار را به راحتی حل کنند درصد فیزیک آنها را افزایش دهید.

با انتخاب منبع کمک شما به راحتی می توانید با توجه به نیاز خود برای کنکور فیزیک مطالعه کنید با این آموزش ارتباط برقرار کنید و فیزیک را به صورت مفهومی یاد بگیرید تا بتوانید به سوالات فیزیک در کنکور پاسخ دهید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

آموزش قید امتحانی { + انواع قیدها }

یکی از موضوعاتی که در آزمون سراسری در دفتر مشترک مطرح می شود، زبان و ادبیات فارسی است که دارای موضوعات مختلفی است از جمله: آرایه های ادبی، معنای واژه ها، املای کلمات، زبان و قواعد فارسی و ….

یکی از موضوعات مهم در ادبیات فارسی، قید انواع مختلفی دارد.

در این مقاله با قیدهای کنکور و انواع آن ها آشنا می شوید و با آنها آشنا می شوید، بنابراین پیشنهاد می کنم انتهای مقاله را با دقت مطالعه کنید.

ادبیات فارسی بالاترین ضریب را در بین دروس عمومی دارد، این درس با ضریب 4 از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید به کنکور ادبیات فارسی توجه شود. توصیه می شود صفحه آموزش با کیفیت را مشاهده کنید مطالعه در آزمون داوطلبی ادبیات فارسی دارم میام داخل

قید چیست؟

قید کلمه ای است که توضیحی به فعل اضافه می کند و به فعل وابسته است در واقع قید کلمه یا عبارتی است که نحوه ساخت فعل را توضیح می دهد. به همین دلیل است که فعل to قید محدود کننده خوب.

قید وابسته به فعل است، مثلاً در جمله (علی به سرعت آمد)، کلمه به سرعت نحوه تحقق فعل آمدن را توضیح می دهد، بنابراین به سرعت قید فعل است.

البته می توان علاوه بر فعل از قید نیز استفاده کرد محمول، صفت، مصدر و قید لازم به ذکر است که برای درک بهتر هر یک از آنها مثالی در زیر آورده شده است:

صفت: در جمله (My very beautiful brother from a travel) کلمه very قید صفت زیباست.

قید محمول: در جمله (علی بسیار مودب است) کلمه خیلی قید مفعول ادب است.

قید مصدر: در جمله (بدخوابی همچنان او را آزار می دهد) کلمه بد مصدر خوابیدن است.

قید قید: در جمله (He walked very slowly) کلمه very یک قید برای قید slowly است.

بسیاری از دانش آموزان این سوال را دارند که تفاوت بین قید و قید چیست؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که محمول جزء جمله است و حذف نمی شود، اما قید را می توان حذف کرد.

انواع دستوری قیدها (مشخص و عمومی)

گاهی اوقات یک قید می تواند نقش دیگری داشته باشد، مانند جمله (دیروز جمعه بود) که در آن کلمه جمعه وجود دارد هم نقش قید و هم نقش قید را دارد.

اما برخی از قیدها هستند که فقط نقش قید در جمله دارند که به آنها قید خاص می گوییم مانند: با این حال همیشه مثلا گاهی و…

اما قید ساده قبل از قید خاص قرار می گیرد و ماهیت چندانی ندارد اما می تواند نقش قید را در جمله ایفا کند. اسم ها، صفت ها و کلمات دیگر می توانند نقش یک قید را پیدا کنند که با آن یک قید مشترک می گوییم. مانند جمله (احمد کتاب را آهسته می خواند) کلمه آرام در اصل صفتی است که در اینجا نقش قیدی دارد.

انواع قیدها بر اساس ساخت (ساده و پیچیده)

قیدی که فقط از یک کلمه تشکیل شده باشد، قید ساده می گویند. هنوز نه، هرگز و…

قید مرکب قبل از قید ساده قرار می گیرد و همانطور که از نامش پیداست ترکیبی است دو یا چند کلمه واحد به صورت زیر انجام می شود:

پنهان کاری: دزد + k

هر روز : هر + روز

هوشمندانه: هوشمند + آن

و…

نتیجه

قیدها انواع مختلفی دارند که برای یادگیری بهتر بهتر است بیایید یادگیری قید امتحانی را با یک مثال ببینیم تا مفهوم آن را به طور کامل درک کنید و در پاسخ به سوالات دچار اشتباه نشوید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق نظرات و از طریق تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.

نحوه تدریس کنکور به زبان عربی (ترجمه، قوانین و …)

کنکور سراسری یکی از آزمون های مهم دانش آموزان است که می تواند در آینده دانش آموزان بسیار موثر باشد.

کنکور سراسری شامل دو می باشد نوت بوک خصوصی و دفتر مشترک این امکان وجود دارد که هم دروس اختصاصی و هم دروس عمومی بسیار مهم باشد، البته بسیاری از داوطلبان به دروس عمومی توجه کافی ندارند و زمان کافی برای تدریس و مطالعه خود در نظر نمی گیرند.

کنکور عربی یکی از دروس دفترچه عمومی است که بسیاری از دانش آموزان از یادگیری آن امتناع می ورزند و ارتباط خوبی با این درس ندارد اما برای کسب نمره خوب نمی توان در کنکور عربی صفر گرفت.

برای پاسخگویی و تعامل با آزمون زبان عربی، نحوه آموزش عربی برای کنکور بسیار مهم است تا بتوانید این زبان را به خوبی یاد بگیرید و یادگیری آن را برایتان آسان کنید.

نحوه تدریس کنکور عربی و نحوه مطالعه عربی برای آزمون های تشریحی و کنکور سراسری متفاوت است.

در این مقاله به نحوه آموزش عربی کنکور و روش های مطالعه آن می پردازیم و مقاله را از آخر به خوبی می خوانید.

آشنایی با کنکور عربی

قبل از اینکه به نحوه تدریس زبان عربی در کنکور و مطالعه آن برای کنکور بپردازیم، بهتر است با این درس کنکور آشنا شوید تا بتوانید راحتتر با این درس ارتباط برقرار کنید. ضریب درس عربی در کنکور 2 هست اما گول این نسبت کم را نخورید چون بسیار مهم است زیرا بسیاری از داوطلبان به سوالات این درس پاسخ نمی دهند و پاسخ شما به سوالات کنکور عربی می تواند برای تراز شما بسیار موثر باشد.

کنکور عربی درس دوم دفتر مشترک این است که شما باید در 20 دقیقه به 25 سوال با چهار گزینه پاسخ دهید، یعنی بخوانید و از بین گزینه ها پاسخ را پیدا کنید. برای هر سوال 48 ثانیه فرصت دارید اگر به درستی آموزش دیده باشید و این درس را مطالعه کرده باشید زمان نسبتا خوبی است. با یادگیری نکات کنکور عربی می توانید به سرعت به سوالات پاسخ دهید.

کنکور زبان عربی از بخش هایی تشکیل شده است (ترجمه، قواعد و فهم) تعداد سوالات هر قسمت از انشا بودجه بندی به زبان عربی را می دانیم.

سایت های زیادی وجود دارد که می توانید آموزش عربی برای کنکور از آنجا دانلود کنید اما باید برای Aموسیقی عربی آزمون داوطلبی از صفر تا صداز خوب و صحیح بودن آموزش مطمئن شوید و توصیه می شود وارد صفحه شوید آموزش عربی کنکور صفر تا صد وقتت را تلف نکن

برای پاسخ به سوالات کنکور به زبان عربی اگر در کنکور به خوبی آموزش دیده اید می توانید با رد گزینه اشتباه به سوالات پاسخ دهید.

نحوه تدریس حرفه ای کنکور عربی

بهترین روش آموزش عربی کنکور برای یادگیری و ارتباط با این آموزش به شما کمک زیادی می کند. بدین ترتیب با آموزش صحیح نحوه مطالعه عربی برای کنکور و از آن را خواهید فهمید شروع به خواندن چه موضوعی می کنید؟.

در بسیاری از کلاس های کنکور درس به درس عربی تدریس می شود کلاس های عالی و مطالعه آنها در درس عربی توجه داشته باشید که هیچکدام اینطوری عربی برای کنکور درس نخوانده و نخوانده اند.

بهترین روش تدریس کنکور عربی که معلمان می توانند در کلاس های کنکور و آموزش کنکور داشته باشند، آموزش موضوعی کنکور است که کنکور عربی به سه قسمت تقسیم می شود. ترجمه، قواعد و فهم برای آموزش تقسیم می شود.

و از ترجمه و درک متن قوانین آنها به هم مرتبط هستند و با آموزش قوانین دو قسمت دیگر را راحتتر می فهمید. بهتر است آموزش عربی برای کنکور را از قوانین عربی که هستید شروع کنید می توانید موضوعات دیگر را راحت تر یاد بگیرید و به سوالات آنها پاسخ دهید.

ویژگی های بهترین آموزش عربی برای کنکور

بهترین روش برای آموزش کنکور به زبان عربی باید یک سری ویژگی داشته باشد تا از نحوه صحیح تدریس کنکور به زبان عربی مطمئن شوید. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است:

1_ آموزش از اساتید برتر

2_ آموزش روش تدریس صحیح

3- آموزش راه ها و روش های یادگیری زبان عربی از درجات عالی

4_آموزش مفاهیم به روشی ساده

5_ نکاتی برای تدریس عربی کنکور

6_تدریس کنکور به زبان عربی از صفر تا صد

و…

نتیجه

درس عربی یکی از مهمترین دروس برای افزایش رتبه کنکور است که با مطالعه کنکور به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. به سوالات او پاسخ دهید. زیرا بسیاری از داوطلبان این درس را سخت و نامفهوم می دانند و همین امر باعث شده تا با پاسخگویی به سوالات عربی تعادل خوبی در کنکور داشته باشد.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس کافیست از صفحه تماس ما دیدن فرمایید.

کنکور شیمی دوازدهم + دانستن مباحث مهم

درس شیمی یکی از دروس مهم و تخصصی کنکور سراسری رشته تجربی و رشته ریاضی است.

درس شیمی با توجه به اینکه دارای مباحث محاسباتی، حفظی و مفهومی می باشد جزء دروس تخصصی محسوب می شود و باید برای کنکور شیمی تدریس شود تا بتوانید نکات کنکور را یاد بگیرید. به سوالات شیمی در کنکور به موقع پاسخ دهید.

مباحث امتحانی شیمی از کتاب شیمی شیمی دهم، یازدهم و شیمی دوازدهم و در این مقاله به طور خاص به بررسی کنکور شیمی کلاس 12 و کنکور شیمی کلاس 12 می پردازیم.

بودجه شیمی برای امتحان دوازدهم

یکی از نکاتی که پاسخ دادن به سوالات را برای شما آسان تر می کند، آشنایی با بودجه آزمون داوطلبی و آگاهی از مباحث مهم و مرتبط با آزمون E.

شیمی دوازدهم برای کنکور هم همینطور است و باید قبل از مطالعه در کنکور شیمی دوازدهم با بودجه بندی کنکور شیمی دوازدهم آشنا شوید.

شیمی دوازدهم رشته تجربی 13 سوال شیمی 35 ساله و رشته ریاضی 11 سوال دارد.

علم شیمی این یکی از درس هایی است که جدای از سخت و مفهومی بودن، اگر آن را درست بخوانید و آموزش دهید، می توانید خیلی راحت به سوالات آن پاسخ دهید. توصیه می شود آموزش شیمی با کیفیت را در صفحه مشاهده کنید بهترین درس شیمی کنکور دارم میام داخل

دوازدهمین آزمون آزمایشی بودجه بندی در شیمی:

فصل اول: مولکول های در خدمت سلامت: 3 سوال

فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه شیمی: 4 سوال

فصل سوم: شیمی مظهر هنر، زیبایی و استقامت است: 4 سوال

فصل 4: شیمی، راهی به سوی آینده ای روشن تر: 2 سوال

12 بودجه بندی در شیمی در امتحان ریاضی

فصل اول: مولکول های در خدمت سلامت: 3 سوال

فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه شیمی: 3 سوال

فصل سوم: شیمی مظهر هنر، زیبایی و استقامت است: 2 سوال

فصل 4: شیمی، راهی به سوی آینده ای روشن: 3 سوال

مطالعه در آزمون داوطلبی شیمی دوازدهم تا چه اندازه در نتیجه آزمون تاثیر دارد؟

شیمی دوازدهم از مباحث مفهومی، محاسباتی، مباحث حفظی انجام شده.

مربیگری کنکور شیمی دوازدهم باعث می شود با کمک تست زنی این مباحث را به خوبی یاد بگیرید و مطالعه کاملی داشته باشید.

همچنین تدریس کنکور شیمی دوازدهم باعث می شود تا سوالاتی که نیاز به زمان بیشتری دارند در زمان کمتری پاسخ داده شوند. صرفه جویی در زمان که یکی از عوامل مهم موفقیت شما در کنکور است.

با آموزش نکات امتحانی شیمی دوازدهم به راحتی می توانید به بسیاری از سوالاتی که نیاز به محاسبه دارند پاسخ دهید و از لینک هایی با این نکات برای امتحان استفاده کنید.

اگر مطالعه کنکور شیمی دوازدهم خوب باشد و دارای ویژگی های مورد نیاز برای مطالعه عالی کنکور باشد، تاثیر زیادی در تراز و موفقیت شما در کنکور دارد.

ویژگی خوب برای آموزش امتحان

1_ آموزش از بهترین معلمان کشور

2_یادگیری نحوه مطالعه هر درس

3- روش های تست زنی یادگیری

4_نکاتی برای آزمون تدریس

5_ آموزش به شیوه ای جدید

6_ یادگیری مفهومی به صورت انیمیشن و تصویر

7- مشاوره با افراد مجرب و متخصص

8_ برنامه ریزی دقیق

9_ مشاوره با درجات بالاتر

نتیجه

برای موفقیت در کنکور شیمی ابتدا باید بودجه بندی امتحان شیمی و مباحث مهم و تستبا سه سطح خواندن شیمی و آمادگی برای امتحان آشنا باشید شیمی دوازدهم، شیمی یازدهم و شیمی دهم این درس را در امتحان با تعادل کامل پشت سر بگذارید و رتبه عالی کسب کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال امتحانی { + حساب دیفرانسیل و انتگرال سریع }

کنکور سراسری یکی از سخت ترین و سخت ترین مراحل برای هر دانش آموزی است که برای موفقیت باید تلاش زیادی کند. برای موفقیت در کنکور سراسری باید چند فاکتور را در نظر بگیرید مثلا آموزش کنکور، کسب مهارت کنکور، مدیریت زمان و ….

یکی از مهم ترین عوامل کنترل زمان است که می تواند در موفقیت شما نقش داشته باشد. راه های مختلفی برای کنترل آن وجود دارد مانند استفاده از تکنیک های تست یا استفاده از محاسبات سریع و غیره.

آموزش محاسبات امتحانی شما را می سازد زودتر از حد معمول به سوالات پاسخ دهید.

در این مقاله به آموزش محاسبات کنکور و مفید بودن یا نبودن این آموزش ها می پردازیم. پس این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید

باید بدانید که اکثر سوالات دارای نکات و راهکارهای امتحانی هستند و شما از آن اطلاعی ندارید اما با شرکت در وقت خوبی در امتحان ریاضی شما به راحتی با تمام نکات آشنا خواهید شد و آنها را یاد خواهید گرفت. پیشنهاد می شود برای شرکت در کلاس بهترین معلمان کشور وارد صفحه شوید کلاس ریاضی مقدماتی که باید انجام شود

آموزش حساب سريع براي كنكور

زمان پاسخگویی به سوالات در کنکور مخصوصا در دروس حساب دیفرانسیل و انتگرال آنقدر طولانی نیست که بتوانید با توجه به زمان موجود به تمام سوالات پاسخ دهید و حتی بسیاری از داوطلبان وقت خواندن تمامی سوالات را ندارند.

راه حل این مشکل یکی از مهارت های کنکور است آموزش حساب سريع براي كنكور این است که شما با این آموزش و رعایت توصیه های امتحانی می توانید در زمان کمتری به سوالات پاسخ دهید.

کدام یک برای محاسبات سریع کنکور مفیدتر است؟

آموزش محاسبات آزمون برای تمامی داوطلبان مفید اما این محاسبات برای کسانی که همه موضوعات تسلط دارند و با آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال در کنکور آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و تکمیل کار خود برای پاسخگویی به سوالات هستند.

کاربرد محاسبات سریع کنکور در ریاضی

درس ریاضی یعنی انجام عملیات ریاضی (ضرب، تقسیم، جمع و تفریق) البته بدون سرعت عمل نمی توانید هر سوال ریاضی را در کنکور حل کنید 90 ثانیه حل شد و جواب درست گرفت بخشی از وقت خود را باید صرف مطالعه و درک سوال کنید و بخش کوچکی از وقت خود را صرف حل سوال کنید.

بنابراین سرعت عمل در این درس که اولین درس از دفتر ویژه است بسیار مهم است زیرا اگر وقت شما در این درس منظم است می توانید در درس های بعدی زمان استاندارد را رعایت کنید. معمولا قسمت جمع و تفریق و ضرب های کوچک 5 و 15 و 125 بیشترین کاربرد را در درس ریاضی کنکور و محاسبات عددی آن دارد.

کاربرد محاسبات سریع کنکور فیزیک

مدت زمان پاسخگویی به سوالات درس فیزیک حتی کمتر از درس ریاضی است فقط 75 ثانیه شما شانس دارید

محاسبات ریاضی در مدارها به سرعت و دقت همزمان نیاز دارند. طراح سوال به خوبی می داند دانش آموز در کدام قسمت می تواند سهل انگاری کند و همان اشتباه را در گزینه ها قرار می دهد تا داوطلب در دام آموزشی گرفتار شود.

به همین دلیل تکنیک های محاسباتی به کمک داوطلبان کنکور می آیند و سرعت عمل و دقت را در این آموزش افزایش می دهند.

نتیجه

برای پاسخ به تمامی سوالات و کسب رتبه خوب باید آموزش محاسبات کنکور را ببینید تا بتوانید به تمام سوالات در زمان محدود پاسخ دهید تا به سوالات پاسخ دهید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

آموزش قرابت معنایی کنکور + نکات طلایی

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان در رشته ادبیات دارند پاسخگویی به سوالات قرابت معنایی کنکور است که سهم بسزایی در درس ادبیات دارد و شما به راحتی می توانید با کمک آموزش کنکور قرابت معنایی و یک سری از تکنیک های تست زن به سوالات ارتباط معنایی کنکور پاسخ دهید.

یکی از مواردی که پاسخگویی به سوالات قرابت معنایی را دشوار می کند این است شما باید در مباحث معنی کلمه، املای کلمات، آرایه های ادبی و ساختار گرامری کاملا آموزش دیده و مسلط باشید تا تسلط کافی برای پاسخگویی به تمام سوالات معنی در کنکور داشته باشید.

با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان سوالاتی دارند، آزمون های قرابت معنایی چگونه انجام می شود؟ در این مقاله سعی کرده ایم با آموزش قرابت معنایی در کنکور و تکنیک های مرتبط با قرابت معنایی در کنکور به شما کمک کنیم تا به سوالات قرابت معنایی در کنکور پاسخ دهید.

بودجه بندی قرابت معنایی برای امتحان

ابتدا بهتر است بدانیم چه مقدار از سوالات ادبیات کنکور از قرابت معنایی تشکیل شده است و سپس به سراغ آموزش کنکور قرابت معنایی می رویم ادبیات کنکور 25 گرفته است. سال از کتاب امتحان عمومی که معمولا 9 سوال آن قرابت معنایی دارد. می دهد (نگویید نمی دانستید 36 درصد ادبیات به لحاظ معنایی مرتبط است)

ادبیات فارسی بالاترین ضریب را در بین دروس عمومی دارد و خواندنی است مطالعه در آزمون داوطلبی ادبیات فارسی متوجه شد. پیشنهاد می شود وارد صفحه شوید دوره امتحانی ادبیات فارسی تا بتوانید از وقت خود برای مطالعه ادبیات استفاده کنید.

طبقه بندی قرابت معنایی کنکور

برای یادگیری قرابت معنایی کنکور می‌توان این مبحث را به شش بخش کلی تقسیم کرد:

1_ مفاهیم مربوط به عشق

2- مفاهیم مربوط به اخلاق

3_ مفاهیم مربوط به عرفان

4_ مفاهیم مربوط به خدا

5_ مفاهیم مربوط به صحبت و ارتباط با مردم

6_ مفاهیم کلی

بررسی یادگیری نزدیکی معنایی

باید مواظب باشید قرابت معنایی کنکور مبحث حفظی نیست و باید معنی و آثار ادبی و همه شعر و ادبیات آن را بفهمید.

برای یادگیری این مفاهیم و درک کلی آنها می توانید از کمک آزمون برای درک پیام و معنای اشعار کتاب استفاده کنید و به این سوالات به راحتی پاسخ دهید.

نکاتی که باید در پاسخ به سؤالات شباهت معنایی در نظر گرفته شود

1_ توجه به همه جوانب

یعنی علاوه بر تاریخ ادبیات، باید شاعر و نوع شعر و طرز تفکر شاعر یا نویسنده را بشناسید که به مفهوم درس نزدیکتر است.

2_خودآزمایی

شعر و ادبیات که معنای آن در پایان درس به دانش آموز اختصاص داده شده است مورد توجه طراحان سوال قرار می گیرد لذا مطالعه آنها در کنکور به شما کمک می کند.

3_ کتاب زبان فارسی 3

مفاهیم شعر و عبارات ادبی ذکر شده در کتاب ادبیات فارسی زبان 3 نیز از منابع بسیار مهم در این مورد است.

نتیجه

قرابت معنایی کنکور کمک زیادی به سوالات ادبیات کنکور کرده است که می توانید با آموزش تست قرابت معنایی و استفاده از منابع مناسب به این سوالات به راحتی پاسخ دهید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

آموزش تست زنی + روش کلید

سوالات کنکور سراسری به صورت تستی یا چهارگزینه ای است که بسیاری از دانش آموزان به دلیل ناآگاهی از نحوه شرکت در کنکور به بسیاری از سوالات پاسخ نمی دهند و فنون تست زنی را نمی دانند و یا در دام سوال کنید و جواب اشتباه بدهید

همچنین بسیاری از داوطلبان دیگر هستند که وقت ندارند و نمی توانند در تمام آزمون ها حاضر شوند. برای حل مشکلات فوق نیاز به آموزش دارید روش های تست برای کنکور با انواع تکنیک های تست زنی کنکور آشنا شوید و یاد بگیرید تا زحماتی که در طول سال کنکور در زمینه مطالعه دروس و کسب رتبه خوب انجام داده اید به ثمر بنشیند.

در این مقاله سعی شده است مهم ترین تکنیک های تست زنی را بیاموزیم و نحوه استفاده از آنها را توضیح دهیم پس مقاله را تا انتها با دقت بخوانید.

روش صحیح تست زنی کنکور سراسری

اول از همه بهتر است بدانید که چگونه نتیجه کنکور را محاسبه کنید.

پاسخ اشتباه به سوالات آزمون کاندیداتوری سومین نمره منفی دارد که به این معنی است به ازای هر پاسخ اشتباه، یک سوم پاسخ صحیح شما از بین می رود در واقع به ازای هر سه سوال اشتباه یک سوال صحیح از بین می رود و به همین دلیل برای کسب رتبه خوب در کنکور سراسری باید به مطالعه و آموزش روش های تست زنی کنکور توجه ویژه ای داشته باشید.

البته پاسخ دادن به هر تست از هر درس با توجه به ضرایب آن درس در زیر گروه های مختلف سطح متفاوتی دارد و در مقیاس اصلی شما تاثیر متفاوتی دارد.

یکی از بهترین راه ها برای تقویت تست، شرکت در آزمون است تست ها یا استفاده از وسایل کمک آموزشی برای کنکور یا شرکت در کلاس های کنکور با آموزش نحوه شرکت در آزمون کاندیداسی نشان می دهد که تاثیر بسیار خوبی در موفقیت شما در آزمون کاندیداتوری داشته است.

4 کارکرد کلاس امتحانی چیست؟ می توانید وارد صفحه شوید کلاس آزمون کنکور، تکنیک های تست طلایی را به راحتی بیاموزید.

آموزش روش های تست زنی آزمون داوطلبان

تکنیک های تست زنی وجود دارد که اگر به درستی آموزش دیده باشید و در این تکنیک ها مسلط باشید، می توانید به سوالات کنکور پاسخ دهید و کنترل زمان و کاهش خطاهای کنکور کمک زیادی به شما خواهد کرد.

مهمترین تکنیک های تست:

1_به مجموعه سوالات هر درس در یک بازه زمانی کنترل شده پاسخ دهید:

شما باید زمان خود را به درستی مدیریت کنید تا بتوانید تمام سوالات را بخوانید و فرصت داشته باشید که به سوالات دیگر برگردید

2- سوالات را مانند روزنامه بخوانید:

این به شما کمک می کند تا سوالات ساده و آسان را شناسایی کنید و بتوانید به همه آنها پاسخ دهید و همچنین باعث می شود زمان کمتری را تلف کنید.

3- تکنیک ضرب و تفریق:

این تکنیک انجام آن را آسان می کند سوالات را دسته بندی کنید و در جلسه کنکور گیج نشوید تا جواب سوالات را ندانید و نتوانید به آنها پاسخ دهید. علامت منفی (-) می گذارید و دیگر سراغ آنها نمی روید، اما علامت مثبت (+) یا ضربدر می گذارید. به سوالات وقت گیر و سوالاتی که در بین گزینه ها به آنها شک دارید.

در زمان اضافی که برای شما ذخیره کرده ایم، دوباره از آنها دیدن کنید.

4_سعی کنید طبق دفترچه به سوالات پاسخ دهید:

چون نگاه کردن به سوالات درس بعد باعث استرس و همچنین سردرد در پاسخنامه می شود 5- یکی از نکاتی که باعث می شود حتی به سوالات ساده هم اشتباه پاسخ دهید

افعال به کار رفته در سوالات و گزینه ها را نادیده می گیرد.

6- از سوالات طولانی نترسید زیرا می توانید در عرض چند ثانیه به چنین سوالاتی پاسخ دهید و بسیار ساده است.

روش های آزمون امتحانی

نتیجه

مطالعه نحوه شرکت در کنکور یکی از عوامل مهم موفقیت در کنکور سراسری است. اگر این آموزش ها را یاد نگیرید بیشتر زحماتی که در سال کنکور می کنید به نتیجه نمی رسد پس باید به آموزش روش های تست زنی توجه ویژه ای داشته باشید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. برای استفاده از این خدمات کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

بهترین کتاب برای مطالعه زیست شناسی + نکات مهم موسسه خواجه نصیر

زیست شناسی مهمترین درس رشته علوم تجربی در کنکور است و از سطح بالایی برخوردار است همچنین این درس به دلیل دارا بودن مباحث مفهومی بسیار دشوارتر از سایر دروس است.

برای کسب درصد خوب در درس زیست شناسی در کنکور راه های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از خدمات آموزشی یا استفاده از کتاب های مرجع زیست آموزشی در این مقاله با نگاهی به بهترین کتاب آموزش زیست شناسی در کنکور و نکات مربوط به آن به شما می گوییم چه کتاب هایی را بخوانید تا درصد خوبی در کنکور کسب کنید، در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله

کنکور زیست شناسی

پاسخ صحیح به این سوال که بهترین کتاب برای امتحان زیست شناسی چیست؟ قبل از هر چیز باید ماهیت این درس کنکور را بشناسیم و بدانیم کنکور زیست چگونه تنظیم می شود تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

آزمون ورودی زیست شناسی در نظام جدید 50 سوال مشخص شد دانش آموزان رشته تجربی باید در 36 دقیقه به سوالات آزمون داوطلبی زیست شناسی پاسخ دهند.

سوالات Bioconquer برای کلاس دهم، یازدهم و دوازدهم است و بودجه Bioconquer به شرح زیر است:

زیست شناسی برای کلاس 10: 17 سوال

زیست شناسی برای کلاس 11: 17 سوال

کلاس 12 زیست شناسی: 16 سوال

ویژگی های بهترین کتاب تسخیر زیستی

کمک تحصیلی که برای کنکور زیست شناسی انتخاب می کنید باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتوانید به سوالات سخت و مفهومی و ترکیبی کنکور زیست شناسی پاسخ دهید که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است:

1_تدریس مفهومی

۲- آموزش به صورت کوتاه و امتحانی

3- آموزش به شیوه ای نوین

4- حجم کتاب متناسب با آموزش داده شده باشد

5- وجود تست های ساده، متوسط، سخت و ترکیبی

و…

بهترین منابع کمک آموزشی برای تسخیر زیستی

قبل از اینکه به مطالعه زیست همزمانی بروید به منابع کمک کنید بهتر از سطح برنامه درسی خودتان تصمیم بگیرید و سپس بروید یک کمک مطالعه بخرید دانش آموزان تجربی می توانند سه سطح مختلف یادگیری داشته باشند:

سطح ضعیف: متقاضیانی که زندگی را زیاد مطالعه نکرده اند و پایه خوبی ندارند

میانگین: متقاضیانی که پایه خوبی در زیست شناسی دارند و نیاز به شرکت در آزمون های بیشتری دارند

سطح پیشرفته: داوطلبانی که به مواد بیولوژیکی سس ها تسلط بالایی دارند، این گروه باید تست های سخت، زمان بر و چالش برانگیزی را پشت سر بگذارند.

منابع کنکور زیست شناسی

جوانه نقره: تست های این کتاب بسیار جامع است و اگر داوطلبی بتواند از این کتاب به طور کامل استفاده کند می تواند درصد بسیار خوبی در این درس کسب کند.

پاسخنامه بسیار کامل

تاکید بر نکات کلیدی و پرکاربرد

تفکیک سوالات امتحانی و نمره و ترکیب

این یکی از ویژگی های متمایز این کتاب است.

خیلی سبز: کتابی با حجم بالا و درسی بسیار جامع و کامل، تنها اشکالش این است که حجمش زیاد است، اما منبع بسیار خوبی است، اگر آن را کامل بخوانید، در مورد زیست شناسی حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت.

نتیجه

زیست شناسی علاوه بر مهم بودن، درس سختی هم هست که برای تسلط و آماده شدن برای پاسخگویی به سوالات کنکور زیست شناسی باید خوب مطالعه کنید و تست های زیادی را حل کنید تا درصد خوبی در کنکور کسب کنید.

شما می توانید سوالات خود را از طریق کامنت و تماس با موسسه خواجه نصیر مطرح کرده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین می توانید از دو جلسه مشاوره رایگان تلفنی و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر بهره مند شوید. استفاده از این سرویس کافی است از صفحه تماس با ما دیدن کنید.